Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jaguar - Makina Të gjitha në Fier

Jaguar , 81
Audi , 16
Ford , 9
BMW , 4
Opel , 4
Citroën , 3
Honda , 2
Volvo , 2
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Renault , 1
Seat , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jaguar,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Jaguar Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:07 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi A6 Avant 2.0 TDI

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

Shitet Volvo XC60 D4 2.4 diesel

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:31 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Fier

Shitet hyundai Tucson

14 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:31 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Fier

Shitet Jaguar XF 2.2 diesel 2014 facelift

11 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Shitet E 250 bluetec 4 matic 2016

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet A4 30 tdi(2.0) 2015

12 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Shitet Tiguan 2.0 tdi Premium

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Shitet E 250 CDI

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

SHITET NISSAN QASHQAI

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:03 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Fier

Jaguar X-Type viti 2006 2.2d 155cv

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:03 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Fier

Jaguar XF viti 2011 3.0 d 241 cv

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:03 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Fier

Jaguar XF 3.0 V6 238cv

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Fier

M. BENZ GLK 250 BlueTech 2015 SUPER I PASTER!!

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:20 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Fier

AUDI A5

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:20 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

AUDI A7

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:36 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

MITSUBISHI OUTLANDER AUTOMAT 4X4 2.4 BENZINE

49 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz CLA200 Look AMG

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLC220 4Matic

37 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLK 220 4Matic Bluetec

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 08:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

Shitet Mercedes-Benz E-Class 350Bluetec

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:37 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

Shitet BMW X5 35i Benzin Xdrive 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 20:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Fier

Mercedes Benz C class

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 19:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

Benz B Class 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Shk 08:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Fier

..interesohem t blej..GLE350d 2016-2019 cmim okazion

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 13:14 Makina  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Fier

Jaguar

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Shk 22:36 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Fier

Bmw 528 XDRIVE full opsion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 22:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C class 2006 c220

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 22:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 7 2015 ABT GTD Fabrike

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 22:25 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi a6 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Shk 22:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Tiguan 2013 4motion 2.0 tdi

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Shk 13:16 Makina  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Fier

Jaguar

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Shk 15:58 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

RR SPORT 2018

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Shk 00:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Okazion!!! C300 V6 4-matic Viti 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 12:27 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Fier

BMW 528 seria 5 2.0 twin power benxin

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 22:52 Makina  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Fier

Jaguar

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Jan 15:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 2016

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Jan 15:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E350 2010 benzin

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 07:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Benz A class

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 12:40 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

✅️AUDI A6 Matrix QUATTRO 3.0 TDI S-LINE 2016

111 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Jan 15:20 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Fier

Jaguar XF 2010 ✅ Mundesi Nderrimi ✅

6 700 EUR

09 Jan 16:06 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

Volvo xc 60

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 08:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 350  ·  Fier

C350 348 hp gjendje fabrike

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Dhj 12:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

OKAZION - W210 E-CLASS 200 GAS/BENZIN

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Dhj 14:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

okazion passat/pasat automat

3 990 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 09:58 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Fier

U SHIT Jaguar XJ viti 2014 5.0 V8 510cv

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
10 Dhj 21:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C class 2.2 nafte 2006

4 300 EUR Çmimi me zbritje

23 Nën 09:43 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Fier

JAGUAR XF

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 00:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C class C300 Benzine Viti 2012

10 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jaguar | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Jaguar në kategorinë Makina
  • jaguar në kategorinë Makina | Land Rover | Range Rover Evoque
  • Jaguar në kategorinë Pjesë këmbimi
  • jaguar në kategorinë Makina | Jaguar
  • Jaguar në kategorinë Automjete
  • Jaguar në kategorinë All Category
  • Jaguar në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Phaeton
  • jaguar në kategorinë Makina | Volvo
  • Jaguar në kategorinë Makina | Saab
  • Jaguar në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 600 | S-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione