Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Shqipëria

RS-modele , 108
S-modele , 531
TT , 194
100 , 43
200 , 53
80 , 198
90 , 13
A1 , 94
A2 , 332
A3 , 7631
A4 , 12853
A5 , 1493
A6 , 8451
A7 , 770
A8 , 2111
Allroad , 145
Cabriolet , 28
Coupé , 5
e-tron , 2
Q3 , 152
Q5 , 1134
Q7 , 1272
QUATTRO , 54
R8 , 18
RS7 , 13
RSQ3 , 3
S1 , 2
S7 , 16
SQ5 , 66
V8 , 10

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:34
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi SQ5 3.0 V6T quattro (origjinal fabrike)

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 14:07
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A3 SPORTBACK 1.8T Benzine

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
22 Maj 10:42
Linku:
Dyqani Makina , Korçë

SHITET

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:16
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Audi S6 V8T 4.0 Bi-Turbo

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
28 Maj 10:07
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 ne shitje

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 17:03 Makina , Durrës

Audi A7 Prestige 3.0T Supercharged

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:03 Makina , Durrës

Audi A6 QUATRRO Premium

17 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:02 Makina , Durrës

Shitet Audi Q5 Quattro

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:02 Makina , Tiranë

Audi A6

18 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:59 Makina , Tiranë

Shitet audi Q7 automat full panoram 2007

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 Makina , Lezhë

Audi A4 1.8turbo kabriolet (pjes)

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 16:59 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET AUDI A 3 - S LINE - 1.4 TFSI - AUTOMAT FULL 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:58 Makina , Korçë

SHITET AUDI A5 2.0 TFSI SPORTBACK BENZINE/GAZ QUATRO

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:58 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

15 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:57 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:55 Makina , Durrës

Audi A5 Premium Plus Cabrio 2.0 TFSI Quattro 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 16:55 Makina , Durrës

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Automat

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:52 Makina , Durrës

Makina me Qera me lire se kudo

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 16:52 Makina , Durrës

MAKINA ME QERA

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 16:51 Makina , Krujë

SHITET AUDI

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:51
Linku:
Makina , Durrës

��Shitet Audi A6 Viti 2013 2.0TFSI 8G��

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:46 Makina , Fier

AUDI Q7 3.0 NAFT 2013 FULL OPSION

13 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

AUDI A6 SHITET OSE NDRROHET ME MAKIN ME TE VOGEL

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:46 Makina , Durrës

AUDI QT S-LINE PREMIUM, SAPOTARGUAR

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 16:45 Makina , Tiranë

Shitet SUPER AUDI A6

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 16:45 Makina , Tiranë

SHITET SUPER AUDI A4 2.0 Tdi!

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 16:44 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Sot 16:36 Makina , Fier

S7 exclusive carbon full

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 16:31 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A4 BENZIN/ GAZ

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:31
Linku:
Makina , Tiranë

Audi Q5

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:28 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 quattro 2014��+355686631006

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:28 Makina , Durrës

Audi A8 full me letra okazion !

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:28 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 2014 !!!

1 111 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:28 Makina , Tiranë

A8L 55TFSI 2020 45.000KM

78 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 16:28 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO FULL MATRIX +355686631006

11 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:24 Makina , Vlorë

OKAZIONN!! Shitet\nderrohet Audi A6 full ne gjendje perfekte

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:23 Makina , Elbasan

A4 2009 3.0 TDI quattro

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:23 Makina , Tiranë

Audi A7 3.0TDI quattro 2012

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 Makina , Tiranë

A7 2012 3.0 TDI nafte Sline origjinale

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A8 Lungo 3.0 TDI Quattro

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 16:23 Makina , Tiranë

A3 2016 2.0 benzin Automatike Panoramike

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 Makina , Tiranë

Shitet

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:23 Makina , Tiranë

OKAZION! Audi A7 S Line Benzin Gaz (Prins)

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:22 Dyqani Makina , Fier

AUDI Q 5. 3.0 NAFTE. AUTOMATIK SUPER SUPER

12 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 16:19 Makina , Tiranë

Audi A7 3x-s line TDI QUATTRO

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:18 Makina , Fier

A8 L 3.0 DIESEL MATRIX SUPER MEGA FULL 2014 SHITETE+NDRROHET

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:18 Makina , Fier

Audi Q5 SLine full

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:18 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 TDI 2012 Full Options Quattro!

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:16 Makina , Sarandë

Audi A3

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:16 Makina , Fier

Audi Q5 Sline Full

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:16 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A3 SPORT BACK 2.0 TDI VITI “AUTOMAT”

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:15 Makina , Tiranë

Audi SQ7 viti 2017

42 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:10 Makina , Tiranë

Audi A6 2015

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:10 Makina , Krujë

Audi A3 Automat S-Line ��

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione