Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi në shitje në MerrJep.al: Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi Q3 dhe modele të tjera

RS-modele , 129
S-modele , 632
TT , 208
100 , 48
200 , 57
80 , 206
90 , 16
A1 , 132
A2 , 356
A3 , 9574
A4 , 14948
A5 , 1996
A6 , 11176
A7 , 1249
A8 , 2958
Allroad , 166
Cabriolet , 28
Coupé , 6
e-tron , 8
Q3 , 321
Q5 , 2033
Q7 , 1712
QUATTRO , 93
R8 , 16
RS7 , 20
RSQ3 , 5
S1 , 2
S7 , 23
SQ5 , 133
V8 , 12

Po kërkoni të blini një Audi? MerrJep.al ju ndihmon! Me një përzgjedhje të gjerë modelesh Audi të disponueshme, duke përfshirë Audi A3 2.0 naftë, Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi Q3, Audi Quattro dhe më shumë, ju do të gjeni udhëtimin e përsosur që i përshtatet stilit dhe buxhetit tuaj në platformën tonë: MerrJep.al ka plot makina Audi në shitje.Sot 00:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
17 Maj 17:36
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A4 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:55
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
26 Maj 20:38
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  S7  ·  Tiranë

Shitet Audi S7

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 00:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

Audi A4 2.0TFSI 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Super Full Behet me Gaz 5300e ����

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:44
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 okazion

44 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

��2021 - Audi SQ8 4.0 BiTDI

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:43 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

SHITET

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:42
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS - 2015

16 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS - 2016

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2013

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi A6 Quattro S-line 40 TDI Full Opsion, Super Gjendje...

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:40 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Audi Q5 - S Line

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

2017 AUDI Q7 PRESTIGE ��FULL OPTIONS��

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:40 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

Audi A8 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi 2018 okazion 20.990euro

20 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

��2013 - AUDI Q7 3.0 TDI Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

��2020 - Audi SQ8 4.0 BiTDI Quattro

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Shitet A5 55BiTDI

23 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:39 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L 55 TFSI ��PRESIDENCIAL FULL OPTION��

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS - 2013

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet A4

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 40 TDI

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

Audi A3 Look S3 Fabrike, Full Panorama...2.0 Nafte, Automat

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

SHITET AUDI A3

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Q5 Dinamic 3.0 Nafte

17 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2016

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A6 PREMIUM PLUS - 2013

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 L 4.0 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 QUATTRO Full Options

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI ETRON Q8 Q 8 E TRON E-tron

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:35
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

39 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 3Nafte

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 (3xS Line) - 2015

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 Sline 3 Nafte

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 3.0 Nafte

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:34 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Audi A7 3.0 naft 2013 - 12.900€ i diskutushem

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2014 - Audi A6 2.0 TDI⁣⁣

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet A4 Premium

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 -2016

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:34 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Shkodër

AUDI A8L FULL OPTION

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2012 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:29
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2016 - Audi A6 2.0 TDI⁣⁣

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Modele të ndryshme Audi në shitje: Kambio automatike dhe manuale


Nga Audi A1 sportiv tek Audi A7 2014 luksoz, MerrJep.al ofron një gamë të larmishme modelesh Audi që i përshtaten çdo preference. Jeni të interesuar për Audi A4 ikonë? Apo një Audi Q5 4x4 të gjithanshëm? Në MerrJep, do të gjeni një përzgjedhje të gjerë opsionesh për të zgjedhur.

Me fjalë kyçe si "Audi në shitje" ose "Audi A6 2012" në kërkimin tuaj, ju mund të lundroni lehtësisht në listimet tona dhe të gjeni Audi-n e përsosur për ju (një me sedilje me ngrohje ose lëkure ndoshta, xhama te zinj, full panorama ose dhe me sensorë parkimi?).


Në MerrJep.al kuptojmë se preferencat e drejtimit të automjetit ndryshojnë nga personi në person. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë modele Audi me opsione kambio automatike dhe kambio manuale për të përmbushur nevojat tuaja specifike.

Zbuloni një pafundësi makinash okazion


Kur blini një Audi në MerrJep.al, mund të besoni se po merrni makina okazion. Pavarësisht nëse kërkoni makina të përdorura si një Audi A6 2009 në shitje ose për makina të reja si një Audi A5 viti 2010 krejt të ri, MerrJep.al ju ndihmon. Thjesht filloni kërkimin tuaj me fjalë kyçe si "Audi në shitje" për të gjetur Audi-n tuaj në gjendje shumë të mirë sot!

Shisni Audi-n tuaj në MerrJep.al


Keni një Audi për të shitur? MerrJep.al ofron një platformë të përshtatshme për përdoruesit që të listojnë Audi-t e tyre për shitje. Thjesht krijoni një listë, ngarkoni foto, jepni detaje për makinën tuaj, shkruani një përshkrim si përshembull “Audi A4 2007 në shitje” ose shitet Audi A3 2006 TDI dhe vendosni çmimin tuaj të dëshiruar. Me audiencën tonë të gjerë dhe ndërfaqen miqësore për përdoruesit, ju mund të tërheqni blerës potencialë shpejt dhe me lehtësi. Edhe nëse jeni duke përmirësuar në një model të ri Audi full option ose thjesht kërkoni të shisni automjetin tuaj aktual, MerrJep.al është vendi i përsosur për të gjetur një pronar të ri për Audi-n tuaj.

Nisni udhëtimin tuaj me Audi sot!


Mos e humbisni mundësinë të gjeni makina në Shqipëri me MerrJep.al. Me mjete kërkimi miqësore për përdoruesit dhe një gamë të gjerë opsionesh të disponueshme, ju mund të navigoni lehtësisht në platformën tonë dhe të gjeni Audi-n e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja. Filloni udhëtimin tuaj me Audi sapo të ardhur nga Gjermania, Zvicra, Italia me doganë të paguar dhe taksa të paguara me MerrJep.al.


Në mesin e mijëra njoftimeve, ju mund të gjeni makina Audi sipas nevojave dhe preferencave tuaja duke shkruajtur në kutinë e kërkimit “Audi A6 në shitje”, “Audi A3 2006”, “Audi Q5 2013”,”Audi A4 2007”, Audi A6 2012”, apo “merrjep Audi” për të zbuluar një gamë të gjerë Audi në shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione