Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Foristrade - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Foristrade,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Foristrade Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:06 Makina  ·  Mazda  ·  6  ·  Tiranë

Okazion per pak dite Mazda 6

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Foristrade Tucson me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 11:21 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Sant fe 7 vendeshe/ seater me qera, for rent

59 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:21 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque me Qera / Makina me qera / Car Rental

75 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 7 vendesh me qera, foristrad me qera

59 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:16 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Automat me qera/ to rent / makina me qera Rinas

60 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:04 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

59 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:01 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

7 Seater SUV for rent tirana albania

59 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 jepet me qera. SUV for rent albania. Luxury SUV rent

60 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:01 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque me qera, Makina me qera rinas car rental

75 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 2.0 Nafte 4×4

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:37 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover me qera. luxury car rental albania tirana

75 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:37 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe 7 vende me qera , makina me qera Rinas

59 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:34 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander Foristrade me qera 7 vendeshe

59 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:27 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 me qera, foristrade me qera, makina luksi me qera

60 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
20 Qer 11:27 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Shitet foristrade Land Rover discovery 4

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 12:49 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Foristrade X5 me qera +355699000023

60 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
13 Qer 17:16 Makina  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Tiranë

SHITET DACIA DUSTER 1.5 NAFTE 4x4

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Qer 17:41 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Shitet Audi A8 L 4.2TDI

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 18:28 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disse+Goma 18 Audi Foristrade

500 EUR

16 Maj 15:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 22:43 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Foristrade 4x4 Mitsubishi outlander

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 17:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Shitet

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 17:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz Ml 350

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 14:23 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Foristrade

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 13:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Shitet / Ndrrohet Volkswagen passat cc

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Maj 09:01 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma per.foristrade

01 Maj 12:41 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet OPEL ASTRA 2010 AUTOMAT-2000-Nafte

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 17:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350

9 800 EUR

04 Pri 09:06 Makina  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

shitet ose nderrohet me foristrade 3.0

12 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 16:23 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Tiranë

⚜️FORISTRADE NE SHITJE⚜️OKAZION⚜️

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 15:55 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

SHITET VOLVO S60

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 19:59 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Tiranë

⚜️FORISTRADE NE SHITJE⚜️OKAZION⚜️

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Shk 17:02 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Tiranë

FORISTRADE NE SHITJE

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 16:08 Makina  ·  Dodge  ·  Avenger  ·  Tiranë

Okazion dogne benzin

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Shk 19:12 Makina  ·  Chevrolet  ·  Trax  ·  Tiranë

Chevrolet Foristrade

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 11:21 Makina  ·  Chevrolet  ·  Trax  ·  Tiranë

Foristrade ne Shitje

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 11:16 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet.nderohet

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Foristrade | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione