Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat altea naft kambio automat - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seat altea naft kambio automat,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Seat altea naft kambio automat Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:13 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 1.4 D4D Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:56 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

�� Okazion Toyota Corolla 1.4 Nafte D4D ��

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 04:54 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 04:45 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 04:42 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 04:25 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 2005 1.4 Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:26 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 13:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Audi A7 3.0 nafte me dogane , Sapo ardhur nga gjermania !

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:06 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Durrës

Mini Cooper CountryMan SD ardhur nga gjermania

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:04 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

Mercedes Benz E250. 1993 Automatik

5 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Shitësit të Besuar
19 Qer 10:17 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Durrës

Jaguar Xj 2.7 nafte okazion

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
09 Qer 08:26 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

POMP NAFTE FORD FOKUS 1.8 Tdi

22 Pri 14:30 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Vlorë

Automat okazionnn

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 00:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 1.6 naft automat kambio dsg super gjendje

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 22:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

Shitet b class automat 1.8 naft gjendja 10/10

3 700 EUR

12 Pri 22:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

b class automat 1.8 naft super gjendje

36 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 22:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

b class automat 1.8 naft super ekonomik

3 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 19:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

B clas automat 1:8 naft super gjendje okazion

3 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 18:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Okazion golf7 automat super gjendje 1.6 naft

10 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 15:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ EVO FULL 320 NAFTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 14:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ EVO 320 NAFTE FULL

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 14:09 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Vlorë

Seat Altea Automat

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 15:56 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Shitet toyota yaris 1.4 naft super gjendje ��

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 21:22 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 naft manual gjendja 10/10 me dogan

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 08:12 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 naft manual gjendja 10/10

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 08:08 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

SHITET SUPER GJENDJE TOYOTA YARIS 1.4 naft

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 11:55 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 naft super gjendje cmimi diskutushem afer

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 01:54 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Shitet 1.4 naft super gjendje 10/10 Cmimi:diskutushem

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 21:02 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

SHITET TOYOTA 1.4 naft super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 14:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet Tiguan 2.0 Nafte Automat Dsg 2010 Me Dogane 10.5€

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Dhj 20:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

����Touran 1.9 Tdi automatik����

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran 1.9 TDI automat

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 11:50 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

OKAZION ✅Audi A7 Look RS7 ✅

15 900 EUR

18 Sht 16:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 5 plus 1.9 automat

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 15:50 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Tiranë

✅️OKAZION✅️ SEAT ALTEA XL

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 10:55 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Tiranë

OKAZION SEAT ALTEA XL

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 00:53 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Tiranë

ALTEA XL AUTOMAT 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 13:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

Mercedes Benz C200 CDI Automat 2005 ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 21:14 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkodër

shitet SEAT ALTEA

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 09:47 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkodër

Seat altea

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 20:34 Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Durrës

����Okazion���� Mazda 3 1.6 Nafte 2007 ����

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 12:06 Makina  ·  Volvo  ·  S40  ·  Korçë

Volvo S40 2.5T / R-Design Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 21:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

vw passat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Seat altea naft kambio automat | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione