Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel insigna 2018 - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 6
Hyundai , 2
Volvo , 2
Ford , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel insigna 2018,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Opel insigna 2018 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:04 Makina  ·  Hyundai  ·  Terracan  ·  Tiranë

Hyndai

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:53 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Pogradec

VOLVO XC 60 viti 2018 2.4 NAFTE SUPER CILESI

17 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 20:51 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo xc 60 AwD 4x4 viti 2018

17 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 09:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C 220 NAFT 2018 FULL OPSION

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Qer 09:04 Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Tiranë

PORSCHE MACAN 2.0 BENZIN 2018 FULL OPSION

35 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Qer 12:12 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

VELAR 2.0 NAFT 2018 FULL OPSION

35 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 06:59 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw seria 5 528 X DRIVE

1 EUR

01 Jan 21:28 Makina  ·  BMW  ·  740  ·  Tiranë

Okazion Bmw Seria 7 740ld 2018 super full 37.500��

37 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 02:51 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar R-DYNAMIC

39 900 EUR

06 Dhj 03:19 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

bmw 5 Series Xdrive okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 03:14 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

BMW SERIA 5 528 i X DRIVE *OKAZION*

1 EUR

04 Dhj 11:02 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw seria 5. 528i X Drive

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 07:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C COUPE 220 NAFT 2018 AMG SUPER FULL OPSION

26 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 09:04 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFT 2018 FULL OPSION

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Gush 22:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

��������☆☆ w205 C180 AMG LINE☆☆��������

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Maj 10:17 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

bmw seria 5 look M 2013*OKAZION*

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 13:43 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

SHITET FORD FOCUS 1.6 2018

9 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel insigna 2018 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione