Ford Focus 1.8 dizel -03

Shitet nga: Denis 17 Nën 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet ford focus 1.8 nafte vit prodhimi 03. Model gia full opsion.Tapiceri lekur te dyja sendilet e para me ngrohje, sendilja e shoferit me telekomandim .Makina eshte e pajisur me kompjuter bordi, dritat kseno, kater xhamat elektronik me telekomandim tek duart .Sherbimet te gjitha te bera dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove ,,,,,Faleminderit,,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim