Nissan Micra -03 1.2 benzin/gaz

Shitet nga: fation 29 Nën 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Makina eshte full options n llojin e vet ... Klima sensor parkimi sesensor shiu bixenon me letra t paguara deri n mentor 2016 .. Impiant gazi sekuencial ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim