Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri,

136 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Tirana Real Estate 03 Tet 16:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Tirana Real Estate
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Perlat Rexhep 240 000 EUR
Durres, Shesim Apartament 1+1 ne Zonen e Plazhit 52 000 EUR
Lokal ne Rr Teodor Keko Unaza Madhe 57 000 EUR
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 380 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane RIO Bar. Apartament 2+1+1WC+1blk, me siperfaqe 105m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri, pa ashensor. Apartamenti eshte bosh, secila nga dhomat e gjumit eshte e bollshme, me ndarje paradhome dhe dhome, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1300 Euro/m2.
Tirana Real Estate
INTEGRITET, NDERSHMËRI DHE NJOHURI TË CILAVE MUND TI BESONI. Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Duke qenë se në të operojnë inxhinierë ndërtimi, vlerësues të pronave të paluajtëshme, arkitektë dhe juristë, Tirana Real Estate ka shërbime në : SHITJE, BLERJE, QERA VLERESIME TE PRONAVE TE PALUAJTESHME PROJEKTIME, ARKITEKTURE INXHINIERIKE RIKONSTRUKSIONE NDERTIME ASISTENCE LIGJORE Bashkëpunimi me Tirana Real Estate është më i miri, më i shpejti dhe më ekonomiku në treg.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Sami Frasheri, prane selise qendrore LSI, zona Bllok Tregoje në hartë
0672053361
https://www.tiranarealestate-al.com

http://www.tiranarealestate-al.com/shitje-jea/4612

Tirana Real Estate
0672053361
Leaflet
Tirana Real Estate
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavaje 350 EUR
Apartament 3+1 ne Bulevardin Gjergj 175 000 EUR
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kastriotet 46 800 EUR
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Sami F 1 200 EUR
Në fillim