Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Njoftime për shitje blerje apartamentesh në tiranë

Jeni të interesuar për blerje apartamentesh ne tirane? Keni ndërmend një zonë apo një lagje specifike në Tiranë por nuk dini ku shiten apartamente ne tiran? Atëherë jeni në vendin e duhur. MerrJep.al ofron njoftimet për apartamente ne shitje online sot ne tirane okazion me çmimet më të mira.


Gjeni në MerrJep apartamente ne shitje ne astir dhe yzberisht me çmimet me konkuruese në treg. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.

28 Maj 10:07
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2+b

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Qer 05:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1 NE DON BOSKO

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
31 Maj 09:30
Linku:
Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT REZIDENCIAL 2+1 NË KOMPLEKSIN ALBA

780 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3

Sot 07:50 Apartamente , Tiranë

Dogana Shitet Apartament 1+1 okazion

55 800 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 07:38 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament E88

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 07:38 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 07:21 Apartamente , Tiranë

Shitet/,Nderrohet Apartament 2+1 Tek Kompleksi turdiu.

131 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 06:29 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 SELVIA KOMPLEKS HALILIi (Jo Agjens)

114 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 05:43 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1,Unaza e Re, Tiranë

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 04:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Ndre Mjeda

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 02:34 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Hyrje 2+1, 100 m²(EKSPOZITA BUILDING)

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 01:37
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT RRUGA DURRESIT BUZE RRUGE OKAZION

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:25 Apartamente , Tiranë

Shiten 3 Ambjente Sherbimi Ne nje Ndertim te Ri, Oxhaku TR

2 900 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 23:57 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+1+2 tek shkolla bashkuar

94 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:48 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK KIKA 2 KOMUNA E PARISIT

246 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:41 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 FUSHA E AVIACIONIT!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 23:38 Apartamente , Tiranë

MYSLYM SHYRI ,SHITET APARTAMENT 2+1 !

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:19 Apartamente , Tiranë

Shitet Duplex 2+1 Tek Liqeni i Thate !

135 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:16 Apartamente , Tiranë

Shitet duplex 2+1 tek Liqeni i Thate !

122 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:13 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE LIQEN TE THATE !

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:32 Apartamente , Tiranë

Shiten, Apartamente 1+1 / 2+1, Ish Fusha e Aviacionit, 1100e

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 22:30 Apartamente , Tiranë

MYSLYM SHYRI ,SHITET APARTAMENT 2+1 !

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:30 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 FUSHA E AVIACIONIT!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:29 Apartamente , Tiranë

SHITET APARAMNET LUXOZ, KOMPLEKSI DELIJORGJI!

440 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:29 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re

68 850 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:29 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2, “Grand Gallery Residence”, Yzberish

113 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:29 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Misto Mame

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:26 Apartamente , Tiranë

Okazion Paralel Living Zemra e kompleksit 2+1

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:26 Apartamente , Tiranë

Okazion Paralel Living 2+1

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:26 Apartamente , Tiranë

Shitet Dublex 2+1+2, Prane Sheshit, Skenderbe, Tirane

530 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
Dje 22:26 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 ne Astir!

77 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:25 Apartamente , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Rose Garden Residence.

111 780 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:25 Apartamente , Tiranë

Apartament ne shitje

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:25 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Florida Plazh, Durres 65000 Euro

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:25 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 KOMUNA E PARISIT 74.000 EURO

74 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 22:25 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1 , Myslym Shyri, 125.000eu

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:25 Apartamente , Tiranë

Ekskluzive!! Shitet apartament 3+1+2 tek Rruga e Kavajes!

430 752 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1, Qerret, Durres 80000 Euro

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek Pazari i Ri!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek Luxor 3, Pazari i Ri

108 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

shitet apartament 1+1 tek rruga Dritan Hoxha

91 325 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Qendër, Tiranë

132 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek “Univers City”

68 313 EUR

Numri i dhomave: 2
Kërkoni njoftime për apartamente në shitje dhe gjeni apartamentin që ju përshtatet më së miri ju dhe familjes tuaj. Filtroni rezultatet e apartamenteve në shitje sipas preferencave tuaja në bazë të çmimit, llojit të apartamentit që po kërkoni, katit apo numrit të dhomave.

Kërkoj apartament në Tiranë


Nëse po kërkoni për blerje apartamentesh ne tirane, keni ardhur në vendin e duhur! Në internet mund të gjeni një gamë të gjerë apartamente ne shitje online sot ne tirane okazion. Shiten apartamente ne tiran, duke filluar nga garsoniere ne shitje tirane e deri te duplex ne shitje dhe apartamente me hipoteke te fresku.

Gjatë kërkimit për apartamente në shitje në platformën MerrJep.al do të gjeni shumë njoftime të cilat do ju paraqesin jo thjesht apartamente në shitje por edhe apartamente të tipologjive të ndryshme si: garsoniere ne shitje tirane, duplex ne shitje, garsoniere ne shitje fresku apo dhe papafingo ne shitje tirane.

Nxirrni apartamentin në shitje në MerrJep.al pa asnjë kosto ekstra


Nëse ju keni një apartamente ne shitje ne astir dhe yzberisht apo dhe zona të tjera të Tiranës ju mund ta promovoni atë në faqen e webit MerrJep.al.

Në website-in MerrJep.al ju jo vetëm që kërkoni për apartamente në shitje por dhe mund të nxirrni apartamentet tuaja në shitje. Nuk ka rëndësi në qoftë se jeni një agjensi imobiliare apo thjesht dikush që do të nxjerri apartamentin në shitje, MerrJep.al ju jep mundësinë ta reklamoni apartamentin tuaj falas.

Plotësoni të dhënat mbi apartamentin në shitje si për shëmbull: numrin e dhomave, siperfaqen e apartamentit, tipi i apartamentit, gjendja në të cilën ndodhet, nëse është i mobiluar ose jo, në qoftë se është i rikonstruktuar apo jo.

Nëse dëshironi që apartamenti juaj të shitjet në kohë rekord atëhere mos harroni të përfshini foto në të. Kujdesuni që fotot të jenë të një cilësie të mirë dhe do ta shikoni që shumë shpejt do të keni sukses.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione