Tirana Real Estate

BLI TEK NE!! ZERO KOMISION

INTEGRITET, NDERSHMËRI DHE NJOHURI TË CILAVE MUND TI BESONI.

Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Duke qenë se në të operojnë inxhinierë ndërtimi, vlerësues të pronave të paluajtëshme, arkitektë dhe juristë, Tirana Real Estate ka shërbime në :

SHITJE, BLERJE, QERA

VLERESIME TE PRONAVE TE PALUAJTESHME

PROJEKTIME, ARKITEKTURE INXHINIERIKE

RIKONSTRUKSIONE NDERTIME

ASISTENCE LIGJORE

Bashkëpunimi me Tirana Real Estate është më i miri, më i shpejti dhe më ekonomiku në treg.

Rruga Sami Frasheri, prane selise qendrore LSI, zona Bllok

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 1237
15 Nën 15:39

Japim me Qera Vile 3 kat ne Rr. Kodra e Diellit

1 500 EUR /muaj

25 Tet 17:55

Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Akacia

2 500 EUR /muaj

25 Tet 17:54

Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Xhanfize Keko

280 000 EUR

25 Tet 13:59

Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Liqeni i Thate

6 000 EUR /muaj

25 Tet 13:38

Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Akacia

6 000 EUR /muaj

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione