Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 42540
Durrës , 12935
Vlorë , 3826
Shkodër , 1973
Elbasan , 1093
Sarandë , 1008
Fier , 700
Lezhë , 661
Kavajë , 553
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

07 Qer 13:48
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA 1+1 TE VILA E ZOGUT!!!

30 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 21:52
Linku:
Apartamente , Durrës

Apartament me pamje nga deti - Sea view

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 12:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Penthouse ne shitje ne Vlore!

Numri i dhomave: 4

Sot 09:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:22 Apartamente , Kavajë

��Shitet Apartament 1+1 në Malin e Robit

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:22 Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 2+1 ,Unaza e Re ,Tirane

93 267 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:22 Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 2+1 ,Unaza e Re ,Tirane

75 330 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT PAMJE DETI 1+1, GOLEM!

83 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:22 Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 I ARREDUAR TE RROTA E KUQE, DURRES

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 09:22 Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 2+1 ,Don Bosko ,Tirane

132 080 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:22 Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 1+1 , Yzberisht ,Tiranë

69 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1 + 1 NE GOLEM !

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:22 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI GOLEM ! ( +POST PARKIM

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:22 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 3+1+2 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!

119 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 09:22 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Univers City.

51 580 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 09:22 Apartamente , Durrës

Okazion ne Plazh Apartament 2+1+1

78 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:22 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT, DURRES!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM, NDERTIM I RI!

71 060 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MUZEUMI NE DURRES !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Sot 09:22 Apartamente , Tiranë

Shitet , Apartament 2+1+Post Parkimi ,Sheshi Willson ,Tiranë

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:22 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tirane

132 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:22 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 ne plazh

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 09:22 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1, RRUGA A.GOGA, DURRES!

56 172 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:19 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET !

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:19 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:19 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:18 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME OBORR NE GOLE

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:18 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI!

89 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:18 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM , LIBURNA RESIDENCE!

91 032 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:18 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM , LIBURNA RESIDENCE!

88 068 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:18 Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES PAMJE DETI!

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 09:18 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Sot 09:18 Apartamente , Durrës

Shesim apartament duplex ne Golem !

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:18 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:18 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL PREMIUM !

71 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:18 Apartamente , Durrës

SHITE PAPAFINGO 2+1 ME VERAND NE " PORTO LALZI " HAMALLAJ!

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:18 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK MUZEUMI NE DURRES!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione