Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 35088
Durrës , 10622
Vlorë , 3789
Elbasan , 1134
Shkodër , 993
Sarandë , 846
Fier , 669
Lezhë , 669
Kavajë , 558
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

Dje 22:12
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

158 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 05:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

1+1 ne shitje te Arlis Ndertim

1 LEK

Numri i dhomave: 1
25 Maj 23:06
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament ne shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:10
Linku:
Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT 2+1 NË FRESK, TIRANË

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Maj 12:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Apartament ne shitje 1+1 ne Uje te Ftohte

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, Vollga, Pamje Deti, Durres

2 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 11:17 Apartamente , Tiranë

/✅Apartament 1+1 ne shitje te Rruga e Dibres

96 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:17 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 te Kompleksi ASL

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Prane Drejtoris Se Policise,Durres

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2 , Prane Kazazit, Durres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1,Dolce Vita,Durres.

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2 , Prane Kazazit, Durres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh-Iliria, Durres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Golem,Durres.

4 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:17 Apartamente , Tiranë

/✅Apartament 2+1 ne shitje te kompleksi arlis,21 dhjetori

205 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, Prane Zjarrfikses, Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Stacioni I Trenit, Durres

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Durrës.

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:17 Apartamente , Tiranë

/✅Apartament 1+1 ne shitje ne yzberisht

61 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Ambienti është i pozicionuar në Qender te Durresit Informac

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:17 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 Tek Materniteti i Ri

185 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Prefektura, Durrës

84 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Vile 3 Kateshe, Tregu Industrial, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Muzeumi, Durrës

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Garsionere, Shkembi I Kavajes, Durres

28 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Golem, Durres

62 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament,Vollga

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:17 Apartamente , Tiranë

/✅Apartament 1+1 ne shitje ne Shengjin

69 700 EUR

Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Pamje Deti, Shkembi I Kavajes, Durre

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:17 Apartamente , Elbasan

‼️ SHITET ‼️

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 2+1 Me Pamje Nga Deti

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1, PLAZH HEKURUDHA !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

SHESIM SUPER APARTAMENT TEK SHKEMBI I KAVAJES!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE,TEK ISH URT

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:17 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1+ GARAZHD NE QERRET!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:17 Apartamente , Tiranë

@Shitet Apartament 2+1+2 tek Stadiumi Air Albania

450 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:16 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Golem, Durres

60 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 11:16 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2b

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 2+1

135 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Te Bulevardi Kryesor, Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Nga Deti

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 2+1+2

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 1+1,Vije E Pare

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1+Garazh,Me Pamje Nga Deti

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 5
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 3
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 1+1+ Garazh

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 Qender,Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione