Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 36765
Durrës , 11358
Vlorë , 3566
Elbasan , 1212
Shkodër , 1027
Sarandë , 875
Lezhë , 695
Fier , 675
Pogradec , 503
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

18 Sht 10:04
Linku:
Apartamente , Tiranë

shitet apartament 1+2 ne rrugen Kostaq Cipa

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:50
Linku:
Apartamente , Tiranë

Oasis

1 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Sht 21:04
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shiten okazion: 2 Ap. 1+1 (3+1) 133m2 - Në Selitë

116 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 21:01
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Brryli!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 11:16 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANË 21 DHJETORIT, TIRANË

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 11:16 Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË OXHAKUT, TIRANË

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:16 Apartamente , Vlorë

Vlore, shes Hyrje 1+1&garazhd,96 m² (MARINA BAY)

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:16 Apartamente , Sarandë

Sarande,shitet Duplex luksoz 104 m2 & garazhd

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

Durres,shitet Apartament 1+1,64 m2(PORTO LALZI)

115 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

Durres,shitet Apart&Oborr 1+1, 190 m²(TORQUISE MARINA)

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
Online
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

Durres,shitet Hyrje luksi 2+1&garazhd,138 m² (Currilat)

207 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:15 Apartamente , Tiranë

�� NE SHITJE APARTAMENT 2+1 TE KOMPLEKSI SQUARE 21

235 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:15 Apartamente , Tiranë

��APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE GJIRI I LALZIT~123.11M2

207 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:15 Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANË BULEVARDIT TË RI , TIRANË

172 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 11:15 Apartamente , Tiranë

~��SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE REZIDENCA "PORTA TIRANA E RE"

142 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:15 Apartamente , Tiranë

~�� APARTAMENT NE SHITJE 2+1 NE ASTIR,

83 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:15 Apartamente , Tiranë

~��APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE KOMUNA E PARISIT

153 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

~��SHITET APARTAMENT 1+1 NE TURQUOISE MARINE,GJIRI I LALZIT

117 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

��APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE GJIRI I LALZIT

272 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:14 Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT 2+1 NË ASTIR, TIRANË

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 11:14 Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT 1+1 I KONVERTUAR NË 2+1 PRANË OXHAKUT, T

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 11:14 Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË 21 DHJETORIT, TIRANË

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 11:13 Apartamente , Tiranë

~��SHITET APARTAMENT 3+1 TE KOMPLEKSI XHELUKS

252 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:13 Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENTE 2+1 PRANË 21 DHJETORIT,TIRANË

108 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 11:12 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1 , WHITE TOWER, Neom78676

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:12 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ''PORTA TIRANA E RE'' ! Neom78031

153 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:12 Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT 2+1+ VERANDË NË SELITË, TIRANË

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online
Sot 11:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI DIELL QERRET

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 11:11 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 tek Kodra e Diellit! Neom79647

118 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:11 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 prane Rruges se Elbasanit!Neom79489

102 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:11 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 1+1, LIQENI THATË‼️ Neom78212

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:11 Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË SELITË, TIRANË

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:11 Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENTE 2+1+ GARDEROBË NË ASTIR,TIRANË

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 11:11 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE LIQENIT TE THATE Neom72768

138 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:09 Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË NISHERAKUT, TIRANË

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:09 Apartamente , Tiranë

❌OKAZION ❌ �� 2 APARTAMENTE 1+1 NË SHITJE

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 11:08 Apartamente , Tiranë

��SHITEN APARTAMENTE ME TIPOLOGJI TË NDRYSHME NË RESIDENCEN

1 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 11:05 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Ish Urt, Durres

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:05 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT MODERN 1+1, RRUGA BARRIKADAVE ‼️ Neom79882

550 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 11:05 Apartamente , Vlorë

OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM! Neom78188

55 425 EUR

Numri i dhomave: 1
Online

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione