Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 16299
Durrës , 4785
Vlorë , 1179
Elbasan , 758
Shkodër , 752
Fier , 379
Pogradec , 358
Sarandë , 353
Korçë , 338
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

26 Maj 12:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Qer 05:19
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 19:23
Linku:
Apartamente , Tiranë

3+1+Depo per shitje te 21 Dhjetori

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Qer 05:19
Linku:
Apartamente , Fier

Shitet shtepia 3+1. Lagjja 16prilli.Pallati i ri

69 500 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 06:05 Apartamente , Durrës

SHITET VILE 2-SHE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO, GJIRI I LALZIT!

400 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:46 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+2+2 NE BULEVARDIN KRYESOR DURRES !

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 04:31 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME GARAZH NE GOLEM

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 01:06 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

225 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:41 Apartamente , Shkodër

OKAZION Shitet Vile 3 kate plazhi Velipoje.

165 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
Dje 23:23 Apartamente , Sarandë

Shitet->Apartament ne qender te sarandes✔️

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:12 Apartamente , Vlorë

2+1lungomare

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:07 Apartamente , Durrës

��87.000€�� 3+1+2+2 Ballkone.

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 22:48 Apartamente , Shkodër

Shitet apartament ne Shkoder

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Dje 22:32 Apartamente , Tiranë

Shiten, Apartamente 1+1 / 2+1, Ish Fusha e Aviacionit, 1100e

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 22:29 Apartamente , Tiranë

SHITET APARAMNET LUXOZ, KOMPLEKSI DELIJORGJI!

440 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:29 Apartamente , Durrës

Apartament 3+1

Numri i dhomave: 3
Dje 22:29 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1 afer zjarrfiksit Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Dje 22:27 Apartamente , Tiranë

Shitet/,Nderrohet Apartament 2+1 Tek Kompleksi turdiu.

131 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 22:26 Apartamente , Tiranë

Okazion Paralel Living Zemra e kompleksit 2+1

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:25 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 3+1+2,Bosh I Pamobiluar

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:25 Apartamente , Tiranë

Ekskluzive!! Shitet apartament 3+1+2 tek Rruga e Kavajes!

430 752 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Dje 22:24 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 , Te Urt Durres

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:23 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2 , Kodra e Diellit, 240.000euro

240 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 22:23 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 tek “Lake View”!

406 402 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:23 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Dogana, 950eu/m2

104 310 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Dje 22:23 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Fusha e Aviacionit, 1050eu/m2.

104 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 22:22 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 tek Rruga e Kavajes!

361 416 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:22 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 2+1 Me Pamje Nga Deti

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 22:21 Apartamente , Tiranë

Shitet duplex 3+1+2 tek Liqeni i Thate!

286 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:21 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, Prane Kazazit, Durres

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 22:21 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 2+1

135 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 22:21 Apartamente , Durrës

Shiet, Apartament 3+1+2+3,+ Garazhd,Prane Markates, Durres.

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:21 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Nga Deti

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:21 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 400 M

Numri i dhomave: 4
Dje 22:21 Apartamente , Vlorë

Apartament ne shitje 3+1+2

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:21 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 2+1+2

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Dje 22:20 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1+2

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:20 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 5
Dje 22:20 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 3
Dje 22:20 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 Qender,Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 22:20 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1+2 Pamje Nga Deti

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:20 Apartamente , Tiranë

OKAZION!! Shitet apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit!!

225 280 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:20 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 3+1+2+Verande

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Dje 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE KAZAZIT DURRES!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione