Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente ne shitje ne Tirane - Gjeni apartamentin tuaj

Dëshiron të blini një apartament? Keni ndërmend një zonë apo një lagje specifike në Tiranë por nuk dini ku të kërkoni? Atëherë jëni në faqen e duhur. MerrJep.al ofron njoftimet për apartamentë në shitje me çmimet më të mira.


Ju mund të zgjidhni të shfletoni faqet ku listohen të gjithë apartamentet në shitjë ose të përdorni filtrat tanë për të gjetur apartamentin më të përshtatshëm për ju.Çdo ditë postohen qindra njoftime të reja, shfletoni faqet në mënyrë periodike për të gjetur apartamentin tuaj. Më poshtë do të shikoni një listë të apartamenteve në shitjë në zona të ndryshmë të Tiranës, duke filluar nga zonat më në zë si: 21 Dhjetori,Vasil Shanto, Komuna Parisit, Pazari i Ri etj.

Dje 13:46
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitje OKAZION: 2+1+2wc (Kop. Zoologjik - Liqeni)

146 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 14:04 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 139.7m2 perballe Radisson Hotel

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 14:02 Apartamente , Tiranë

SUPER Apartament 3+2+1 te Fakulteti i Mjekesise

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 13:53 Apartamente , Tiranë

QIRA,APARTAMENT 2+1+2 PRANE ''QENDRES TREGETARE TEG'' !

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 13:51 Apartamente , Tiranë

Univers City, ap. 2+1+BLK Kati 8, 90.3 m² 73.000 Eur

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 13:50 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira Garsoniere tek Fresku ne Tirane

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 13:43 Apartamente , Tiranë

QIRA Apartament 2+1+2+VERANDE ''Liqeni i Thate'' !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:41 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 SELVIA KOMPLEKS HALILIi (Jo Agjens)

114 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:37 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE ISH FUSHA E AVIACIONIT

103 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:37 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE KOMUNEN E PARISIT,WHITE TOWER

132 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:37 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne komunen e parisit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET NJESI BIZNESI NE ASTIR, TIRANE

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 13:37 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTMENT 2+1 TE UNIVERS CITY, GODINA E PARE E PERFUN

73 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:37 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE DON BOSCO, PRANE VIZION PLUS

132 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:37 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap.2+1,A,B,B. I kompletuar. Sistem Kapot.

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 13:35 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2+VERANDE+POST PARKIMI ME QERA TE ISH

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:34 Apartamente , Tiranë

1+1 apartment for rent at Tregu Cam!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 13:34 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE DON BOSCO, PRANE VIZION PLUS

132 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:34 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne astir,unaza e re.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 13:34 Apartamente , Tiranë

Apartment 3+1+2+parking post for rent on Barricadave street.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:34 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 ME QERA TE 9 KATESHET,QENDER

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 13:32 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 TE KINOSTUDIO 68.000 EURO

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:32 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE RRUGA E KAVAJES 199.430 EURO

199 430 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:24 Apartamente , Tiranë

✅ SHITET AMBJENTI 170 m2 ✅ DURRES / PLAZH L 13

175 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 170
Sot 13:17 Apartamente , Tiranë

SHITET 1+1, 60 MIJE EURO, I MOBILUAR

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:17 Apartamente , Tiranë

SHITET 1+1, KOPSHTI ZOOLOGJIK

111 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:17 Apartamente , Tiranë

SHITET 3+1+GARAZHD, SELVIA

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:14 Apartamente , Tiranë

SHITET 2+1, KODRA E DIELLIT, 103,000 euro

103 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:14 Apartamente , Tiranë

Okazion kompleksi *AURA*

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:02 Apartamente , Tiranë

Shitet

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:59 Apartamente , Tiranë

Okazion/Bulevardi i Ri-Apart 1+1

83 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:52 Apartamente , Tiranë

Apartament tek Komuna e Parisit

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:49 Apartamente , Tiranë

Dogana Shitet Apartament 1+1 okazion

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 12:46 Apartamente , Tiranë

OKAZION 650 EURO ! Totalisht i mobiluar 21 dhjetori

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 12:43 Apartamente , Tiranë

Okazion Paralel Living 2+1

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:43 Apartamente , Tiranë

Okazion Paralel Living 1+1

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:43 Apartamente , Tiranë

Rezidenca Klensi

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:43 Apartamente , Tiranë

Rezidenca Klensi

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:39 Apartamente , Tiranë

Apartament mine peza mundesi nderrimi 75 m 1+1

116 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:36 Apartamente , Tiranë

Oasis Rezidenc

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:21 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qira prane isht UET-se

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 12:21 Apartamente , Tiranë

Ish Ekspozita apartament 1+1 me qira

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:21 Apartamente , Tiranë

Astir apartament 1+1 me qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:21 Apartamente , Tiranë

Kompleksi ASL apartament 1+1 me qira

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:21 Apartamente , Tiranë

Bllok jepet me qira apartament 1+1

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:21 Apartamente , Tiranë

Rruga e Kavajes apartament 1+1 me qira

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:21 Apartamente , Tiranë

Qender apartament 2+1 me qira

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:21 Apartamente , Tiranë

Kompleksi Turdiu apartament 2+1 me qira

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:21 Apartamente , Tiranë

Rruga Jordan Misja apartament 2+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Kërkoni njoftime për apartamente në shitje dhe gjeni apartamentin që ju përshtatet më së miri ju dhe familjes tuaj. Filtroni rezultatet e apartamenteve në shitje sipas preferencave tuaja në bazë të çmimit, llojit të apartamentit që po kërkoni, katit apo numrit të dhomave.


Apartamente në shitje - shikoni ofertat tona për apartamentet në shitje në Tirane


Jeni duke kërkuar një apartament në shitje? Mendojme se mund t’ju ndihmojme me këtë.


Në MerrJep.al do të gjëni ofertat më të mira të apartamenteve në shitje që ndodhen në zona të ndryshmë të Tiranës. Ju mjafton të kërkoni apartamente në shitje, të vendosini zonën se ku dëshironi që ky apartament të jetë dhe qindra njoftime për apartamente në shitje do ju shfaqen.


Gjatë kërkimit për apartamente në shitje në platformën MerrJep.al do të gjëni shumë njoftime të cilat do ju paraqesin jo thjesht apartamente në shitje por edhe apartamente të tipologjive të ndryshme si: apartamente 2+1, apartamente 1+1, garzoninere apo dhe apartamete duplex.


Nxirrni apartamentin në shitje në MerrJep.al pa asnjë kosto ekstra


Në website-in MerrJep.al ju jo vetëm që kërkoni për apartamentë në shitje por dhe mund të nxirrni apartamentet tuaja në shitje. Nuk ka rëndësi në qoftë se jeni një agjensi Real Estate apo thjesht dikush që do të nxjerri apartamentin në shitje, MerrJep.al ju jep mundësin ta reklamonin apartamentin tuaj falas.


Plotësoni të dhënat mbi apartamentin në shitje si për shëmbull: numrin e dhomave, siperfaqen e apartamentit, tipi i apartamentit, gjendja në të cilën ndodhet, nëse është i mobiluar ose jo, në qoftë se është i rikonstruktuar apo jo.Nëse dëshironi që apartamenti juaj të shitjet në kohë rekord atëhere mos harroni të përfshini foto në të. Kujdesuni që fotot të jenë të një cilësie të mirë dhe do ta shikoni që shumë shpejt do të këni sukses.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione