Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Njoftime për shitje blerje apartamentesh në tiranë

Jeni të interesuar për blerje apartamentesh ne tirane? Keni ndërmend një zonë apo një lagje specifike në Tiranë por nuk dini ku shiten apartamente ne tiran? Atëherë jeni në vendin e duhur. MerrJep.al ofron njoftimet për apartamente ne shitje online sot ne tirane okazion me çmimet më të mira.


Gjeni në MerrJep apartamente ne shitje ne astir dhe yzberisht me çmimet me konkuruese në treg. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.

Dje 15:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 1+1 Tek Don Bosko (ID B210345) Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Maj 01:43
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 13:17
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Tek Kompleksi Mangalem (ID B220432) T

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

Sot 17:02 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:02 Apartamente , Tiranë

Shiten Apartamente 1+1-2+1 Karburant Kupola E88

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:59 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 ne

126 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:59 Apartamente , Tiranë

@Apartament 2+1+2 me qera te kompleksi delijorgji

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:27 Apartamente , Tiranë

Shitet/,Nderrohet Apartament 2+1 Tek Kompleksi turdiu.

131 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Komp.Kodra e Diellit 2

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 16:11 Apartamente , Tiranë

Komuna Parisit , apartament 1+1 per shitje tek Kika 2

160 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:11 Apartamente , Tiranë

Komuna Parisit , apartament 2+1+2 me qera

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 16:11 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Sheshi Willson, Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:01 Apartamente , Tiranë

��Jepet me qera aprtament te Fiori Di Bosco 2+1+garazhd��

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 15:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament, 2+1+2, Rr 'Ndre Mjeda'.UNA31279

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 15:52 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 15:43 Apartamente , Tiranë

Kerkoj app me qera 2+1 1+1 250-400€

4 000 000 LEK

Sot 15:43 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera RR Dibres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 15:42 Apartamente , Tiranë

✅ SHITET AMBJENTI 170 m2 ✅ DURRES / PLAZH L 13

155 000 EUR

Sot 15:40 Apartamente , Tiranë

2+1 me qera fresku

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 15:30 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Yzberisht

69 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:24 Apartamente , Tiranë

��SHITET APARTAMENT 3+1+2, NË ASTIR, TIRANË.

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 15:21 Apartamente , Tiranë

2+1 (fiks Pllt i Condor Center - prbll. Delijorgjit)

560 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 15:21 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 - STACIONI I TRENIT

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:18 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT TEK FRESKU

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 15:09 Apartamente , Tiranë

��Hyrje 2+1+2 tek Point Center ne qender te Kamez��

370 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sot 14:59 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Sauk i vjetet, Tirane, i mobiluar 25.000leke

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

TEK FIORI DI BOSCO APARTAMENT 2+1+2+GARAZH PER QIRA!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 14:56 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 14:56 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:56 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMNET 3+1+2

355 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:53 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera e mobiluar per tre persona te kika 2

60 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 14:53 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Medreseja

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 14:53 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 1+1 me qera tek Tregu Elektrik

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:53 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 te Komuna Parisit te lulishtja

142 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:50 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Bathore / OPP31452

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:50 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 tek Secret Garden!

213 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:37 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK RRUGA E DIBRES - MEDRESEJA

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 14:37 Apartamente , Tiranë

Qera 2 + 1, Myslym Shyri, Pall mbi Someg

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 14:34 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 ''UNAZES SE RE'' !

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 14:34
Linku:
Apartamente , Tiranë

Univers City, ap. 2+1+BLK Kati 8, 90.3 m² 73.000 Eur

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 14:34 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Laprakë/ OPP31453

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:30 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Ish restorant Durresi

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:30 Apartamente , Tiranë

apartamente dhe vila me qera ditore ne Palace

300 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 14:30 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tirane.

235 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Pazari i Ri, Tiranë.

101 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:24 Apartamente , Tiranë

Apartamenti shitet totalisht i investuar

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 14:17 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT LUKSOZ TEK KOMUNA PARISIT (KOMPLEKSI KIKA

165 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

��APARTAMENTE DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 14:14 Apartamente , Tiranë

Super ap. modern me qera 2+1+2 prane bar Artistit Astir

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 14:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Porcelan, Tiranë

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 14:04 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Spitalet

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Kërkoni njoftime për apartamente në shitje dhe gjeni apartamentin që ju përshtatet më së miri ju dhe familjes tuaj. Filtroni rezultatet e apartamenteve në shitje sipas preferencave tuaja në bazë të çmimit, llojit të apartamentit që po kërkoni, katit apo numrit të dhomave.

Kërkoj apartament në Tiranë


Nëse po kërkoni për blerje apartamentesh ne tirane, keni ardhur në vendin e duhur! Në internet mund të gjeni një gamë të gjerë apartamente ne shitje online sot ne tirane okazion. Shiten apartamente ne tiran, duke filluar nga garsoniere ne shitje tirane e deri te duplex ne shitje dhe apartamente me hipoteke te fresku.

Gjatë kërkimit për apartamente në shitje në platformën MerrJep.al do të gjeni shumë njoftime të cilat do ju paraqesin jo thjesht apartamente në shitje por edhe apartamente të tipologjive të ndryshme si: garsoniere ne shitje tirane, duplex ne shitje, garsoniere ne shitje fresku apo dhe papafingo ne shitje tirane.

Nxirrni apartamentin në shitje në MerrJep.al pa asnjë kosto ekstra


Nëse ju keni një apartamente ne shitje ne astir dhe yzberisht apo dhe zona të tjera të Tiranës ju mund ta promovoni atë në faqen e webit MerrJep.al.

Në website-in MerrJep.al ju jo vetëm që kërkoni për apartamente në shitje por dhe mund të nxirrni apartamentet tuaja në shitje. Nuk ka rëndësi në qoftë se jeni një agjensi imobiliare apo thjesht dikush që do të nxjerri apartamentin në shitje, MerrJep.al ju jep mundësinë ta reklamoni apartamentin tuaj falas.

Plotësoni të dhënat mbi apartamentin në shitje si për shëmbull: numrin e dhomave, siperfaqen e apartamentit, tipi i apartamentit, gjendja në të cilën ndodhet, nëse është i mobiluar ose jo, në qoftë se është i rikonstruktuar apo jo.

Nëse dëshironi që apartamenti juaj të shitjet në kohë rekord atëhere mos harroni të përfshini foto në të. Kujdesuni që fotot të jenë të një cilësie të mirë dhe do ta shikoni që shumë shpejt do të keni sukses.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione