TOYOTA Camry viti 2005 Gaz/Benzine

Shitet nga: Besard 04 Gush 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Camry
Shitet Toyota Camry Gaz/Benzine e vitit 2005 ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike me impiant gazi ATIKER.Fuqia motorrike 2.4 benzine/gaz. Sherbime vaj filtra gomina te gjitha te sapokryera me liber sherbimesh, filtra te impiantit. Gjendje e shkelqyer dhe konsum i paperfillshem, e gatshme per cdo lloj prove 4500 euro e negociueshme. Mirepresim telefonata serioze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim