Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 60
Aixam , 46
Alfa Romeo , 1417
Alpina , 7
Artega , 3
Audi , 18945
BAIC , 2
Bentley , 9
BMW , 12691
Bugatti , 6
Buick , 12
Cadillac , 69
Chevrolet , 420
Chrysler , 437
Citroën , 2662
Corvette , 1
Dacia , 59
Daewoo , 91
Daihatsu , 117
DeTomaso , 1
Dodge , 141
Ferrari , 6
Fiat , 5859
Ford , 16909
GMC , 18
Great Wall , 11
Grecav , 5
Honda , 449
Hummer , 44
Hyundai , 1446
Infiniti , 10
Isuzu , 63
Jaguar , 542
Jeep , 790
Kia , 562
KTM , 3
Lada , 3
Lancia , 805
Land Rover , 3254
Landwind , 2
Lexus , 24
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 47
Maserati , 13
Maybach , 3
Mazda , 657
Mercedes-Benz , 74868
MG , 13
MINI , 620
Mitsubishi , 1541
Morgan , 1
Nissan , 2763
NSU , 4
Opel , 9188
Peugeot , 3585
Piaggio , 11
Pontiac , 1
Porsche , 803
Proton , 1
Renault , 4938
Rover , 270
Saab , 186
Seat , 1746
Škoda , 914
Smart , 732
Spyker , 1
Ssangyong , 186
Subaru , 80
Suzuki , 522
Tata , 16
Tesla , 2
Toyota , 6538
TVR , 3
UAZ , 3
VW Volkswagen , 38264
Volvo , 2153
Wartburg , 2
Wiesmann , 3
Yugo , 4
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 13:07
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Caddy 1.6 benzinë, 2007 manual

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:00
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6 (PREMIUM PLUS ), 3.0L NAFTE ,2014 ,SHUME E PASTER!!

15 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 14:11
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

2012 Vw Jetta 2.0L Benzine automatike

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 18:25
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION!!! PASSAT 2012 Benzine-Gaz 2.5

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 14:34
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2012 - AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 16:14 Makina , Tiranë

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 DOPJO CLIMA ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !WOLSVAGEN PASAT ( SEL ) VITI 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:14 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 NAFTE - VITI 2012 FULL OPSION

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:14 Makina , Tiranë

MERCEDES C180 COMPRESOR AVANTGARD AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:14 Makina , Tiranë

MERCEDES B CLASS 2.0 BENZIN AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:14 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 benzin + gaz

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:14 Dyqani Makina , Kavajë

SHITET - LINCOLN - MARK V 1978 - 7.6 LITER

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:14 Makina , Shkodër

Mecedes Benz GL 350 4 Matic OKAZION

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:13 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA MUNDESI NDRRIMI

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:13 Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2015 MUNDESI NDRRIMI

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:12 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT MANUAL 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

FIAT FIORINO QUBO 1.3 NAFTE 2009 ZVICRA

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 ME 2 DHOMA

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFT 4X4 AUTOMAT 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11 Makina , Fier

BMW 330 BENZIN 2009 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

Shitet ML 350 viti 2013 full option evropiane��������

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

Shitet volvo xc90 2,4 nafte automat

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

Shitet audi Q7 automat full panoram 2007

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

Shitet golf 5 automat 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:11 Makina , Fier

OKAZION SHITET E CLASS 220 VITI 2013 SUPER GJENDJE FULL

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Makina , Durrës

SHITET VITI 2013- Golf 6 Look R Line

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

Mitsubishi Benzine Automat

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:10 Makina , Fier

OKAZION SHITET BMW X5 3.5d M-PACKAGE VITI 2015 SUPER FULL

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:10 Makina , Durrës

SUBARU TREZIA(Toyota Verso/S)1.4 nafte automat ��������

5 620 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:10 Makina , Elbasan

VW VolksWagen Touran e Sapo ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:10 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 - VITI 2012 AMG PAKET

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:10 Makina , Elbasan

Shitet Volswagen Touran 1.9 Automat DSG

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:10 Makina , Durrës

POLO

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:10 Makina , Vlorë

����Toyota Auris 2.0 nafte nga Zvicra ����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:09 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:09 Makina , Tiranë

FORD TRANSIT 2.2 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:09 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:09 Makina , Tiranë

FORD GRAND C MAX AUTOMAT 2.0 NAFTE 2012 ME DOGAN ZVICRA

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:07 Makina , Tiranë

PEUGEOT 308 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 16:07
Linku:
Makina , Durrës

VW POLO 1.6 TDI AUTOMAT 11 ardhur nga ZVICRA ����❌����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:07 Makina , Vlorë

���� C200Kompresor Automat Benzine-Gas (Stag) ����

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:07 Makina , Vlorë

Opel astra 1.3 nafte ecoflex

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:07 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz ML280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:07 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Vogue ✅️

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:07 Makina , Tiranë

vw tiguan

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:07 Makina , Durrës

VW GOLF 6 1.4 TSI BENZINE/GAZ VITI 2010

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:07 Makina , Tiranë

vw golf

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:07 Makina , Tiranë

Mercedes benz E Klas Viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 16:07 Makina , Shkodër

SHITET NISSAN X-TRAIL, viti 2016, Nafte, Automat

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:07 Makina , Durrës

MAKINA ME QERA

25 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione