Kyron ssangyong

Shitet nga: Ermal 25 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ssangyong
Modeli: Kyron
E sapo ardhur.nga italia

E targuar per her te par ne shqiperi

Ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike

4 gomat e reja

Xhamat e zinj origjinal

Shume ekonomike

E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj

Ndrroet dhe me.makin tjeter plus diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim