Mitsubishi L200 4x2

Shitet nga: Gega 29 Dhj 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 30 570 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
Makina ne gjendje te shkelqyer mekanike , e gateshme per cdo lloj prove . Shitet per arsye mosperdorimi . Gjendja e gomave 9/10 .Xhama elektrik, pasqyra elektrike dhe te kromuara .Karroceria 230x120. Nese jeni te interesuar kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim