Shitet bmw x5

Shitet nga: Bmw 13 Gush 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 030 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet bmw x5 viti 2002 naft motorr 300 nuk e kap taksa e luksit , kamjo automat me 6 +1 marsha , shum e paster si nga jasht dhe nga brenda ne gjendje te shkelqyer ful opsion cmimi 5200 € i diskutushim tel 0698538670
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim