Shitet

Shitet nga: Lorenc Seda 04 Gush 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Shitet BMW 118 e sapo ardhur nga Zvicra (Liechtenstein) pa dogane. Makina eshte shume ekonomike ne gjendje shume te mire dhe e paster. Makina ka 230.000 km. Motorr 2.0 nafte, viti i prodhimit 2006. Jam i gatshem per cdo lloj prove. Cmimi 4200 € i diskutueshem. 0682679782
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim