BMW X5 dizel

Shitet nga: BMW X5 16 Jan 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: BMW
Modeli: 2002
Shitet makine BMW X5 me nafte dhe e ka timonin ne krah te kundert shitet ose nderrohet me Mercedes benz eshte nje cmim I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim