Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 10 2023 12:45

Bestune NAT 2023 419km TAXI 22800usd Tirane

EUR

EUR
Publikuar: Sht 10 12:45
Shikime: 10
Bestune NAT 2022 Zhixiang Travel Edition
SUPER OFERTE PER SHERBIMIN TAXI
KUJDES!!!
CMIMI ORIGJINAL 30K USD

OFERTA 22800USD DOREZIM TIRANE.
+TARGIM

Parameter
Class:MPV
Fuel type:BEV
Range (NEDC):419
Quick Charge:0.5(h)
Slow charge-(h)
Quick Charge capacity:80
Max power:100(kW)
Max torque:260(N.m)
Motor:136(Ps)
L*W*H4450*1840*1680(mm)
Body type:5-door 5-seat MPV
Max speed:140(km/h)
Wheelbase:2850(mm)
Body structure:MPV
Trunk :454(L)
Weight: 1700(kg)
Motor
Motor type: permanent magnet synchronous motor
Total power:(kW)100
Total torque:(N.m)260
Motor qty:Single motor
Motor position:Front
Battery type:Lithium iron phosphate battery
Battery energy(kWh):55
(kWh/100km):13.2
Chassis steering
Drive type:FF
Front suspension type: McPherson independent suspension
Rear suspension type:Torsion beam dependent suspension
Power type: Electric
body structure: self-supporting
Braking
front brake: disc
Rear brake: disc
Parking brake: electronic
Front tire: 215/55 R17
Rear tire: 215/55 R17
Spare tire: N/A
Assistance
Front/rear parking radar: Front - Rear ●
Driving assistance image●Reversing image
Reverse vehicle side warning system●
Cruise system●(Cruise Control System,CCS)
Auto hold●
HAC●
External / anti-theft configuration
Rim material● aluminium alloy
Form of side sliding door●Right electric
Center console lock●
Remote●Remote key
Keyless Start System●
Interior
Steering wheel material: cortex
Built in dash cam●
Seat material●imitation leather
Driver seat adjustment :Back-forth/backrest adjustment/up-down (2-direction); waist support (4-direction)
Multimedia
Central screen : Touch LCD(ENGLISH/CHINESE)
Central screen size: 12-inch
Glass/rearview mirror
Wing mirror: Electric adjustment /rearview mirror heating
Internal rearview mirror: Manual anti glare
Rear side privacy glass●
Rear windshield wiper●
Inductive wiper function●rainfall sensing

preferoj Kontaktin me whatsupp

JO telefonata BOSHE

JO TELEFONATA PER BLERES QE NUK JANE FAMILIAR ME TRANSFERTA JASHTE SHTETIT

JO TELEFONATA PER KLIENTA QE KERKOJNE GARANCIRA QESHARAKE(mjetet janeme garanci internacionale kush nuk e kupton te mos kontaktoje fare please!!!)

JO TELEFONATA per ata qe nuk jane gati te blejne fabrike

NE RAST SE JENI TEK NIVELI MENDIMIT <<e di une se ku i merr ky, me kaq i marr vete etj.etj. mendime qe vine nga jeta ne nje ekonomi jo reale)
JU LUTEM MOS ME KONTAKTONI FARE!!!!

Mjetet elektrike kane pesuar nje ndryshim Cilesor si pasoje e sasise se subvencioneve te shtetit Kinez.
Mund te themi shume cilesor dhe gjithashtu me nje cmim shume te pranueshem per ekonomine e nje pjese shume te madhe te globit
kujdo Individi qe ka kuriozitet per kete industri mund te informohet nepermjet internetit.
Individed e bindur ndryshe, nuk mund ti ndihmoje kjo oferte.

Mjetet jane Magazine doganore Shangai ose qytete te tjera varet nga modeli

Kemi (disponojme)edhe shume modele te tjera Ekonomike / Komerciale / Luksoze

Makinat e gjenerates se re te automobilizmit

Jo vaj
Jo karburant
jo marmite
Jo freksione
Jo graso
jo zhurme
jo mirembajtje
jo taksa
Jo dogane

VETEM KORENT

preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi
Përshkrimi i linkut

Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione