Mercedez ML 63 Benzin Viti 2008

0 LEK

Shitet nga: 63 Amg Dje 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Krujë
Struktura e veturës
SUV

Mercedes-Benz ML 63 Benzine , Viti Prodhimit 2008 me 202 mije km origjinale , Start/Stop xhama te zinj origjinal , baxho xhami , navigator , sensor parkimi para mbrapa origjinal , kamer parkimi , Tv DVD , disqe AMG 20 ,fener kseno bikseno, sedilje lekure + elektrike + ngrohje+ftofje , sedilje me masazh , hapje mbyllje qendrore , klima bizonale me 2 zona , komando ne timon , marsha ne timon , pedana anesore , kompjuter bordi , bagazhi mbyllje me buton dhe hapje mbyllje me cels . Te gjitha sherbimet e bera. Makina eshte super e paster pa asnje gervishtje .Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.....
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione