Publikuar: Qer 06 2023 12:45

🔴Mercedes-Benz E320 EVO 4-Matic 🔴 Sport Packet

EUR

Publikuar: Qer 06 12:45
Shikime: 1
•Nafte (Pa takse lluksi)
•Full Options
•Amortizim me jastek
•Kambio automatike
•Marsha ne timon (F1+/-)
•Kambio eshte me 3 lloje opsionesh (Comfort, Sport, Manual +/-)
•Baxho xhami panoramike
•Viti 2007
•260000 mije km me liber
•Sensore parkimi
•Sendilet me levizje elektrike
vizje elektrike
•Sendilet me memorie 1/2/3
•Navigator multifunkional
•Hold on
•Klima 4 zonale
•Fenere Xeon-BiXeon adaptive qe kthehen sipas timonit
•Kroskot druri
•Xhamat e zinj
•Disqe Origjinal EVO 18"
•Makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike
•Cmimi : i Diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione