Publikuar: Dhj 02 2021 03:19

Evo 320 -2007 super gjendje.

EUR

Publikuar: Dhj 02 03:19
Shikime: 37
OKAZION
E CLASS EVO
Avangard
Cambio Automatike Tronic
Motorr 320nafte
Viti 2007
Navigator DVD Bagazhier
Disqe 18 sport packet
Goma te reja
Sendilje elektrike me memorie dhe ngrohje
Pilot automatik
Klima me 4 zona
Komanda vokale
Sensore shiu
Sensore dritash
Xenon
Sensore para mbrapa
Auto Hold
Me letra deri ne shtator 2022
240.000 kilometra
Vaj dhe viltra te sapo nderruara
Vaj i kambios sapo i nderruar
Cmimi : I pa diskutushem
Ndrohet
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
37
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699545382

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione