Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Vlorë

A-Class , 370
B-Class , 177
C-Class , 1403
CE-Class , 1
CL-Class , 32
CLA-Class , 23
CLC-Class , 7
CLK-Class , 76
CLS-Class , 104
E-Class , 1199
G-Class , 12
GL-Class , 27
GLA-Class , 4
GLC-Class , 3
GLE-Class , 19
GLK-Class , 18
GLS-Class , 1
ML-Class , 310
R-Class , 34
S-Class , 181
SL-Class , 3
SLK-Class , 1
V-Class , 24
190 , 50
200 , 269
220 , 714
230 , 44
240 , 23
250 , 244
260 , 3
270 , 213
280 , 65
290 , 13
300 , 75
320 , 160
350 , 70
380 , 2
400 , 11
416 , 11
420 , 1
450 , 4
500 , 6
AMG GT , 4
Vaneo , 2
Vario , 29
Viano , 7

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Vlorë

Mercedes E-class 350 CDI

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Vlorë

Mercedes Benz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vlorë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

C klas w204 nafte okazion! Shitet/nderrohet ����

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Vlorë

Shitet A 180 CDI class okazion ( W176)

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Vlorë

GL 350 ///AMG

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

��Mercedes ML350 Nafte Full Options Viti 2014 ���� ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Vlorë

✅Mercedes A200 Automatike Benzine 2006 ������������

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Vlorë

��SHITET&NDERROHET CLA200 Nafte Automatike

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 03:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vlorë

✅��SHITET&NDERROHET Mercedes E220 Nafte Automatike 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 320  ·  Vlorë

����GLK320//4Matic Nafte Viti 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Vlorë

Mercedes C250 4Matic Nafte Automatike Full Options 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vlorë

Mercedez Benz

5 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Vlorë

Okazion GL 350 ///AMG

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vlorë

❌Okazion C clas 2012 ❌

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Vlorë

E clas 2.7 Automat 4700€

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Vlorë

Gaz/Benzinë S Class S320 Shitet ndrohet Mercedes Benz W220

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

Mercedes-Benz

2 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Vlorë

C300 AMG Line RWD

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vlorë

Shitet dhe nserrohet benz

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

Mercedes W124. 250 Turbo Autoamt

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:03 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

������������Sprinter 313CDI 129 CV. Viti 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:03 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Vlorë

������������A class 200,Benzin Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

������������ Mercedes Sprinter ExtraLang 316CDI (163cv)

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Vlorë

Mercedes C300 AMG LINE 4MATIC

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Vlorë

Mercedes Benz CLS

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Vlorë

Mercedes Benz E350 Benzin Gaz

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Vlorë

Mercedes Benz S 350 d

55 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Vlorë

Mercedes Benz E 350d Amg Line

32 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

ML350 Nafte Blutec Viti 12:2013 157.000 km ����

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Vlorë

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

Mercedes C Clas

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Vlorë

Mercedes - Benz A Class Okazion I PRODHIMIT: 2007 ✅FORCA MO

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Mercedes ML350 Nafte Viti 12/2013 ���� 157.000km

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Vlorë

SHITET MERCEDES BENZ C300 GAZ BENZINE

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 13:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

Mercedes c220 w204

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Vlorë

Shitet .A class 200 CDI viti 2008 çmimi 4500 euro

4 300 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vlorë

A 200 CDI 4300 euro

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

mercedes benz

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

Mercedes Benz E250 4Matic

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

Shitet Cls gjendje 10/10 full ✅

15 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Vlorë

Mercedes-Benz E320 cdi

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Vlorë

C CLASS 250

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Vlorë

CLS 350 blueefficiency

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 01:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

okazzion pak dit

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 21:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

OKAZION MERCEDES BENZ C200 CDI 7G AUTOMAT

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 18:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Vlorë

E-class 270 CDI w210

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 17:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Vlorë

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 15:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vlorë

Rent car vlore

25 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 15:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

c clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione