Publikuar: Mar 11 2022 10:11

Jeep Wrangler

EUR

Publikuar: Mar 11 10:11
Shikime: 563
2008 Jeep Wrangler · Suv ·

Shitet/Nderrohet Jeep Wrangler viti 2008 3.8 benzine (behet 100% me gas me 700€)
Kambio automatike. Makina eshte ne super gjendje motorrike dhe xhenerike. Shum I
*Maskarino angry bird
*Kondicioner
*Behet e zbulueshme kabrio.
Cmimi i disktushem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
563
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672010403

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione