Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep Wrangler ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Jeep Wrangler ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Jeep Wrangler apo modele tjera si Jeep Cherokee, Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Jeep Wrangler te perdorur apo te ri ne shitje.Dje 23:45 ,

Jeep Wrangler 3.8 benzin super gjendje MUNDSI NDRRIMI��

14 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:45 ,

Jeep Wrangler Sahara Unlimited Kabrio Benzin-Gaz

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 20:58 ,

JEEP WRANGLER RUBICON 09 AUTOMAT 4X4 perfektt

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 15:29 ,

Jeep wrangler 2.5 benzin

9 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Maj 12:06 Dyqani ,

JeeP WRANGLER SAHARA �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 11:17 Dyqani ,

Jeep Wrangler 3.8 Benzin-Gaz Automat -08

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 09:56 Dyqani ,

JEEP WRANGLER 3.8 BENZIN FULL

26 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Maj 07:46 ,

Jeep wrangler rubicon 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 05:57 ,

Jeep Wrangler Rubicon 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Maj 05:36 ,

shitet jeep wrangler 3.8 benzin/gaz viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 18:42 ,

Wrangler

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 09:05 ,

Jeep Wrangler

19 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 18:53 ,

Jeep Wrangler 2007

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 11:37 Dyqani ,

Jeep Wrangler

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 11:36 Dyqani ,

Jeep Wrangler

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Maj 11:34 Dyqani ,

Jeep Wrangler Sahara

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 11:34 Dyqani ,

Jeep Wrangler

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Maj 11:34 Dyqani ,

Jeep Wrangler

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Maj 15:20 Dyqani ,

Auto City - Jeep Wrangler,2007,

29 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 09:29 ,

Jeep Wrangler Rubicon 3.8

31 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Pri 14:00 ,

Jeep Wrangler 3.8 benzin - 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 23:02 ,

Jeep wrangler per pjesë

100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Pri 10:07 ,

Jeep Wrangler 4.0 Benzin

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 10:07 ,

Jeep Wrangler

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 15:25 ,

Okazin Shitet Jeep Wrangler 3.8 benzine+Gaz

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Mar 12:24 ,

Jeep Wrangler 3.8 GAS - 2011

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 13:49 ,

Jeep wrangler sahara

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 08:17 Dyqani ,

Jeep Wrangler JK

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 20:22 ,

Jeep Wrangler

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:11 ,

Jeep Wrangler

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Mar 10:11 ,

Jeep Wrangler

15 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 12:23 ,

JEEP WRANGLER 2013 3.6 BENZINE

22 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 14:28 ,

Fier

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 20:47 ,

JEEP Shitet ose ndrohet !!

123 456 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Dhj 13:50 ,

jeep wrangler rubicon

45 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Dhj 11:24 ,

Jeep Wrangler

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 00:09 ,

Jeep Wrangler

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 03:10 ,

����2014 Jeep Wrangler����

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Nën 11:15 ,

Shitet Jeep Wrangler ne gjendje shume te mire

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 20:29 ,

2014 Jeep Wrangler

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Nën 19:13 ,

Okazion!!!shitet jeep wrangler

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 11:07 ,

Jeep Wrangler Sahara Viti 12/2013 3.6 benzine (behet 100% me

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 15:14 ,

SHITET JEEP WRANGLER 2007

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Sht 12:17 ,

Shitet Jeep Wrangler ne gjendje shume te mire

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 13:24 ,

Jeep Wrangler Automat

16 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Gush 19:32 ,

Shitet JEEP WRANGLER UNLIMITED “Rocky Ridge Custome” 2017

38 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 19:53 ,

Jeep Wrangler

16 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Gush 15:38 Dyqani ,

Jeep Wrangler

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Jeni duke kerkuar per Jeep Wrangler ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Jeep Wrangler ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Jeep Wrangler ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Jeep Wrangler ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Jeep nga modelet e ndryshme si, Jeep Wrangler,Comanche, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Renegade, Patriot, Wrangler, Willys dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Jeep Wrangler me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Jeep Wrangler ne shitje


Keni Jeep Wrangler te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione