Okazion!! Jaguar X-Type 3400€

3 400 EUR

Shitet nga: Nako 03 Pri 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
X-Type

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Shitet Jaguar X-Type viti 2002
Motorri 2.0 Benzine Gaz me impiant te montuar ne itali te shenuar ne letra.
Kondicioner,mbyllje qendrore,sedilje lekure,xhama elektrik,komanda ne timon etj
Me letra per 1 vit.
Cmimi 3400€ i diskutueshem.
Makina e gatshme per cdo prove.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione