Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Jaguar X-Type Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Jaguar X-Type | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:50 Makina , Tiranë

Jaguar okazionn

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:19 Dyqani Makina , Vlorë

Pjese kembimi Jaguar X-Type

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
29 Nën 16:09 Makina , Durrës

Shitet osé nderrohet

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 20:28 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar X-type 2.5 v6 benzin 4X4

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 18:49 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar X-Type 2.2 Nafte Automat 2009

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Tet 19:56 Makina , Tiranë

Nafte 2.0 Jaguar

2 700 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 19:22 Makina , Tiranë

Nafte 2.0 Jaguar

2 700 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 05:52 Makina , Tiranë

Okazion

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 20:22 Makina , Vlorë

Okazion 2300 €

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 00:12 Makina , Tiranë

Orazion ne gjendie perfekt letra te paguara per nje vit

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 20:29 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar X-type 2.0 TDI fund i vitit 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 22:27 Makina , Tiranë

JAGUAR-Okazion

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 11:34 Makina , Tiranë

Okazion

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 09:54 Makina , Tiranë

Shitet jaguar x type ne gjendje shume te mire

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 21:44 Makina , Shkodër

Okazzion Shitet ose nderrohet jaguar 2.0 naft

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Gush 20:13 Makina , Berat

Shitet makine

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Gush 19:54 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar Xtype 2.0 D per pjese

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Korr 01:47 Makina , Kukës

Jaguar X type

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Korr 19:37 Makina , Berat

Shitet makine

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Qer 14:28 Makina , Tiranë

jaguar - x type

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Qer 14:05 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar X-Type

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 03:48 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:16 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar X-Type

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 17:34 Makina , Korçë

Jaguar X-Type 2.5 4x4 Ne gjendje te mire si motorike po asht

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Qer 12:02 Makina , Tiranë

shitet ose nderrohet

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 22:29 Makina , Tiranë

okazion!!!

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 15:04 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar X-Type

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 08:42 Makina , Tiranë

Jaguar x type

10 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Maj 23:11 Makina , Tiranë

shitet -nderrohet me motorr

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 18:43 Makina , Tiranë

Jaguar 4X4 2.5 Benzine

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 05:23 Makina , Tiranë

Jaguar

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 18:02 Makina , Lezhë

Jaguar X-type

5 EUR

10 Mar 02:24 Makina , Tiranë

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 19:47 Makina , Tiranë

❌ Okazion Jaguar 2100€ ❌

2 070 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Jan 09:08 Makina , Pogradec

JAGUAR X-type MUNDESI NDRIMI

2 999 EUR

18 Dhj 15:48 Makina , Tiranë

Jaguar x-type 2.5 V6 2007 AWD 196hp 2.600€

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 12:58 Makina , Pogradec

Shitet Ndrohet JAGUAR X - Type Viti 2006 Nafte Manual

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 15:39 Makina , Korçë

Jaguar X-Type 2.5 Benzin Gas

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 21:29 Makina , Tiranë

Jaguar x type 2009 full extra 2.2 diesel

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Tet 22:31 Makina , Durrës

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Tet 22:16 Makina , Durrës

Shitet

4 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Tet 20:50 Makina , Vlorë

Shitet Jaguar X-Type 2.0 Naftë

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 18:52 Makina , Tiranë

Shitet makina ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Sht 19:12 Makina , Vlorë

Jaguar

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 17:24 Makina , Shkodër

JAGUAR X Type 3.0 V6 Benzine

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 10:27 Makina , Vlorë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 13:19 Makina , Tiranë

Okazion !!!

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Gush 15:13 Makina , Durrës

Okazion

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Gush 16:15 Makina , Tiranë

Shitet makina

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Gush 16:43 Makina , Korçë

JAGUAR X TYPE

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Jaguar X-Type | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione