Autobuz iveko 20 vende me kondicioner

10 899 EUR

Shitet nga: edi 01 Mar 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Buick
Modeli
Century
Shitet autobuz 20 vende me motorr iveko280turbo. I ristrukturuar dhe I kolauduar per te punuar ne itali ne vitin 2010.ka edhe librezen e certifikimit.ne gjendje shum te mire.me dogane te paguar.I sapo ardhur nga italia
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione