Audi A6 quattro 3.0 TDI pa Taks Luksi

7 000 EUR

Shitet nga: haxhi girguri 29 Pri 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Kilometrat 178'000 origjinale
Çdo shërbim i kryer ka dhe librezën e sherbimeve
Makina është full opsion
Drita Xeno inteligjente kthen në kthesa
Sedilje sportive me të gjitha opsionet
Vit prodhimi 11/2005 luku 2007
Tërheqja e motorit 4x4
Kambio automatike 2.967 cm3
Diesel
8.1/100 km (kombinime)
11.3 1/100 km (urbane)
6.1 / 100 km (ekstraurbane)
Karakteristikat karroca stacioni vagon
Ngjyra e jashtme Gri
Nr.+355699738522
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione