Publikuar: Nën 24 2021 06:27

Shitet Urgjent Audi A6 Okazjon

EUR

Publikuar: Nën 24 06:27
Shikime: 6
Shitet Audi A6 viti 2005 me targa dhe dokumenta dhe siguracjon per nje vit me timon anglez. Makina i ka te gjitha sherbimet e bera ne kohe me liber sherbimesh. Eshte ne super gjendje me vmim super okazjon. Shitet per arsye sepse jam larguar nga shqiperia. Makina ka sensor parkimi, sensor dritash, sensor shiu, me perde mbrapa, me disqe alumini me goma ne gjendje shume te mire. Me pak fjal ska nevoj per asnje sherbim arsya eshte sepse jam larguar qe e shes.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688561170

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione