Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Sarandë

S-modele , 4
TT , 2
100 , 2
80 , 3
A1 , 1
A2 , 4
A3 , 54
A4 , 83
A5 , 10
A6 , 82
A7 , 5
A8 , 10
Allroad , 5
Cabriolet , 3
Q5 , 5
Q7 , 13
QUATTRO , 2
RS7 , 1
V8 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:12 Makina , Sarandë

SHITET AUDI A6 QUATRRO

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:36 Makina , Sarandë

Audi A3 1.9 tdi

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 11:25 Makina , Sarandë

Audi a6 ne shitje

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 13:19 Makina , Sarandë

audi A4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 14:14 Makina , Sarandë

Audi A4 2008 3.2 benzin TFSI Quatro

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 10:28 Makina , Sarandë

shitet ose ndrohet audi a6 automat

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 13:03 Makina , Sarandë

Shitet ne super gjendje

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 13:50 Makina , Sarandë

shitet nderohet me veture me te vogel

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 18:06 Makina , Sarandë

Audi benzin gaz

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 09:29 Makina , Sarandë

A4 OSE nderin me makine automat

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 23:26 Makina , Sarandë

Makin e sapo ardhur nga zvicra

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 19:11 Makina , Sarandë

Audi A3 manual

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Sht 16:25 Makina , Sarandë

Audi A3

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Sht 00:38 Makina , Sarandë

Audi a4 automatic 2.7 Naft sarand

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Sht 17:32 Makina , Sarandë

Shitet Audi Q7

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Sht 23:41 Makina , Sarandë

Q7 derrim me shpi ne sarand

43 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Sht 15:37 Makina , Sarandë

Shitet

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 17:00 Makina , Sarandë

Shitet per arsye emigrimi

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Sht 22:49 Makina , Sarandë

nderohet me veture automat

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 18:03 Makina , Sarandë

audi a5 coupe

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 14:21 Makina , Sarandë

Shitet per arsye emigrimi

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Sht 13:42 Makina , Sarandë

Shitet per arsye emigrimi

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Gush 11:59 Makina , Sarandë

Audi A1

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Gush 00:00 Makina , Sarandë

shitet A4 OSE nderin me makine automat

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 16:02 Makina , Sarandë

Audi a3

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 10:20 Makina , Sarandë

Audi A3 2011

6 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 20:50 Makina , Sarandë

Audi A4 benzin-gaz

1 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 12:02 Makina , Sarandë

Shitet Audi A3 Benzin-Gaz

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 18:07 Makina , Sarandë

Audi A3

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 21:30 Makina , Sarandë

Shitet audi a3

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 01:54 Makina , Sarandë

Shitet Audi A4 S-line super gjendje

3 900 EUR Çmimi me zbritje

08 Korr 01:10 Makina , Sarandë

AUDI A6 ALLROAD

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 15:23 Makina , Sarandë

Audi a4

4 300 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 00:09 Makina , Sarandë

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 15:38 Makina , Sarandë

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 13:37 Makina , Sarandë

makin

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 09:14 Makina , Sarandë

makin

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 22:29 Makina , Sarandë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 17:09 Makina , Sarandë

❌U SHIT❌

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 13:55 Makina , Sarandë

Audi A3 S-line

1 EUR Çmimi me zbritje

24 Pri 10:58 Makina , Sarandë

Shitet Audi A4 Look ABT

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 18:58 Makina , Sarandë

Audi a4 okazion per pak dite

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 09:53 Makina , Sarandë

Okazion Audi A3 sport line

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 20:46 Makina , Sarandë

Audi a6

2 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 18:06 Makina , Sarandë

A3 Sportback S-Line Sportpaket Plus

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 11:23 Makina , Sarandë

Audi A6

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 13:21 Makina , Sarandë

Audi A8 2014 3.0 quattro Ndrohet me hyrje + ��

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 16:00 Makina , Sarandë

Audi q5 Premium plus

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 12:09 Makina , Sarandë

Okazjon

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Mar 11:55 Makina , Sarandë

Audi

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione