Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Sarandë

Acura , 6
Alfa Romeo , 17
Audi , 248
BAIC , 1
BMW , 156
Buick , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 3
Chrysler , 9
Citroën , 54
Daewoo , 3
Daihatsu , 4
Dodge , 8
Fiat , 92
Ford , 164
Honda , 12
Hummer , 2
Hyundai , 33
Infiniti , 1
Isuzu , 4
Jaguar , 4
Jeep , 15
Kia , 14
Lada , 1
Lancia , 9
Land Rover , 37
Lincoln , 3
Mazda , 14
Mercedes-Benz , 1130
MG , 3
MINI , 5
Mitsubishi , 26
Nissan , 89
Opel , 140
Peugeot , 67
Porsche , 10
Renault , 89
Rover , 5
Saab , 3
Seat , 38
Škoda , 14
Smart , 106
Ssangyong , 6
Subaru , 1
Suzuki , 56
Toyota , 290
UAZ , 1
Volvo , 18
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:16
Linku:
Makina , Sarandë

Mercedes Benz C220 AMG

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:15 Makina , Sarandë

VW Sharan 2011 7 vende Super gjendje

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Makina , Sarandë

7800€ Okazion Vito 2.2 cdi 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:24 Makina , Sarandë

Toyota Yaris 1.4 D4D

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 Makina , Sarandë

Audi A8 2014 3.0 quattro Ndrohet me hyrje + ��

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina , Sarandë

Mercedes E350 Bluetec Panorama

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:13 Makina , Sarandë

OKAZION Shitet Mercedes - Benz E 220 Cdi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:02 Makina , Sarandë

Pasat CC VR6 3.6 benxine 2009

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:52 Makina , Sarandë

Porsche Cayenne Carbon Design 3.0 Nafte 2016 163.000 Km Orig

46 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:32 Makina , Sarandë

C 220 2005

6 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:24 Makina , Sarandë

C 220 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:23 Makina , Sarandë

Shitet Bmw 320d E 90.

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:22 Makina , Sarandë

okazion 7400€ 2010 Mercedes Vito 2.2 111

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:49 Makina , Sarandë

Ford Focus 2016

6 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:16
Linku:
Makina , Sarandë

Mercedes Benz C220 AMG

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 Makina , Sarandë

Shitje kamioni

34 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:20 Makina , Sarandë

Toyota Land Cruiser Prado

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28 Makina , Sarandë

Suzuki

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:12 Makina , Sarandë

PA DOKUMENTA Mitsubishi Pajero 2.8 nafte

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:19 Makina , Sarandë

Toyota yaris

4 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 20:30 Makina , Sarandë

Shitet HONDA CR-V 2014

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 19:49 Makina , Sarandë

Audi A3

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 18:28 Makina , Sarandë

Mercedes 212 E klas250 naft Avantgarde-Automat-baxha...

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 16:00 Makina , Sarandë

Audi q5 Premium plus

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 00:18 Makina , Sarandë

Shitet ose ndrohet

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 18:24 Makina , Sarandë

SHITET OSE NDERROHET BMW X5

32 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 16:25 Makina , Sarandë

Shitet okazion vetem per pak dite

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 15:32 Makina , Sarandë

Okazion 4199euro i sapo targuar Viti 2008 Vendodhja Ksamil

4 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 14:53 Makina , Sarandë

Nisan X-Trail 2.2 4X4 Nafte Kamio Manuale Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 13:02 Makina , Sarandë

Audi A3 S-line

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 11:39 Makina , Sarandë

SHITET BMW X5

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 08:44 Makina , Sarandë

Shitet golf 4

10 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 00:16 Makina , Sarandë

Polo 1.4 nafte 2006 okazion

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 19:04 Makina , Sarandë

Shitet Golf 5 ne gjendje perfekte

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 17:24 Makina , Sarandë

Mercedes Benz C 200

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 14:16 Makina , Sarandë

Toyota Auris 1.4 Naft

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 12:23 Makina , Sarandë

Mercedes E 200

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 12:09 Makina , Sarandë

Okazjon

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Mar 11:55 Makina , Sarandë

Audi

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 00:27 Makina , Sarandë

Honda jazz 1.3 benzin

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 09:00 Makina , Sarandë

E320 cdi evo 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 00:43 Makina , Sarandë

Ford Focus Titanium 1.6 nafte

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 00:18 Makina , Sarandë

mercedes benz e klas 220 panoram

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Mar 13:36 Makina , Sarandë

Okazion

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 01:05 Makina , Sarandë

BMW x5

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 00:13 Makina , Sarandë

Mercedez Benz C204

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 23:08 Makina , Sarandë

Shitet toyota 4runner

4 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 09:50 Makina , Sarandë

MERCEDES BENZ C220 W203 EVO

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione