Okazion shitet Touareg

7 900 EUR

Shitet nga: Erion 14 Shk 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touareg
Shitet Touareg me km 160000 mij. Viti 2008.motor 3000nafte automat.Me te gjitha opsionet.Me targa dhe dokumenta te reja.
Cmimi 7900 Euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim