Xhip 4×4 viti 2006 2.9 turbo disel I Shitur

2 850 EUR

Shitet nga: A.k 21 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ssangyong
Modeli
MUSSO
Shitet xhipi Musso-Mercedes 2006 2.9 turbo disel 100mi km te garantume me liber servisi klimatronik karrika me nxemje xhamat npull matorrin e mercedesit fabrikisht klimatronik karrika me nxemje xhamat dhe 4×4npull funksionale abs tsc air bag
Tel +38345585955 viber WhatsApp
Leaflet
Në fillim