Okazion Mercedes Benz Gl350 Bluetec Diesel 3.0.

17 700 EUR

Shitet nga: Nari 17 Nën 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GL 350
Shitet Mercedes Benz Gl350 e vitit 2011. Diesel 3.0 nafte me motorr 2987cc nuk e kap taksa e luksit. Makina eshte ne gjendje perfecte dhe e gatshme per çdo lloj prove. Makina ka ardhur nga Kanadaja dhe eshte perdorur vetem nga nje person, nuk eshte e perdorur ne shqiperi. Per çdo lloj peytje ju lutem na kontaktoni ne 0692626555, ju lutem vetem telefonata serioze, çmimi I diskutueshem. Faleminderit per kohen tuaj..
Leaflet
Në fillim