Mercedes-Benz E320

7 500 EUR

Shitet nga: Kevi 26 Mar 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 320
MERCEDES-BENZ E320 NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGA ANA MOTORIKE DHE XHENERIKE,XHAMA TE ZINJ OROGJINAL,PERDE ELEKTRIKE,SOB MOTORI,BAXHA XHAMI,SEDILJE ME NGROHJE,FENERA BIXENON+LARJE,STOPA ME LED ORIGJINAL,SENSOR ORIGJINAL PARA MBRAPA+SENSOR SHIU+SENSOR DRITASH.SHITET OSE NDEROHET.CMIMI 7500€ I DISKUTUSHEM
Leaflet
Në fillim