Mercedes benz

7 000 EUR

Shitet nga: Asiljano 07 Pri 06:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 220
Makina eshte e sapoardhur ne gjendje shum te mir me kilometra origjinale me libra sherbimi esht e gateshme per cfardolloj kontrolli si xhenerik dhe mekanik
Klima , sensor klime dopje klim mrapa nai vogel bluetuth opsjone ne timon sensor parkimi para mrapa larje fenerash ksene
Asiljano
0698276888
Leaflet
Në fillim