Mercedes C220 dizel -03

4 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: autocela 24 Mar 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 19 780 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Benz c 220 viti 2003 e po sa ardhur nga i Italia makina eshte ne gjendie shume te mire me dogane te paguar dhe me garanzi
autocela
0698538163
Leaflet
Në fillim