Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Lushnjë

A-Class , 161
B-Class , 69
C-Class , 999
CLA-Class , 2
CLC-Class , 2
CLK-Class , 57
CLS-Class , 31
E-Class , 693
G-Class , 3
GLA-Class , 1
GLC-Class , 2
GLE-Class , 4
GLK-Class , 19
ML-Class , 163
R-Class , 6
S-Class , 77
SL-Class , 4
SLK-Class , 2
V-Class , 20
190 , 24
200 , 197
220 , 456
230 , 19
240 , 17
250 , 87
260 , 1
270 , 112
280 , 54
290 , 8
300 , 35
320 , 47
350 , 13
380 , 4
400 , 4
416 , 20
420 , 3
500 , 2
560 , 1
600 , 1
Vaneo , 4
Vario , 11
Viano , 10

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Mar 12:12
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

MERCEDES E 350 2017

36 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 08:49 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:39 Makina , Lushnjë

Mercedes E 250

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:39 Makina , Lushnjë

❌❌Mercedes E350 benzin❌❌

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:20 Makina , Lushnjë

MERCEDES BENZ C CLASS OKAZION

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:20 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz c class 0697754002

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:13 Makina , Lushnjë

Mercedes Benc E class 200 Naft Automat

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:13 Makina , Lushnjë

Mercedes c220 Naft automat Avangard Viti 2008

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:10 Makina , Lushnjë

Mercedes

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:10 Makina , Lushnjë

Mercedes

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:53 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz B klas 180 CDI,Automat. Lekur, 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:52 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C klas , 200 CDI, viti 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:50 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C klas, 200 Benzin-Gas, Lekure- Sensor

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:48 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C300 GAZ+BENZINE FULL OPTIONS

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:24 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:21 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:21 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:21 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:21 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:21 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 Makina , Lushnjë

���� MERCEDES BENZ S350 ECO 2012 FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 Makina , Lushnjë

Okazion !!C klass automat full nga belgjika����

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:27 Makina , Lushnjë

MERCEDES BENZ ML320

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ ML 3500

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:15 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ ML 350

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:44 Makina , Lushnjë

E class 350 nafte,2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:44 Makina , Lushnjë

E class 2011,nafte 2.2��������

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:39 Makina , Lushnjë

mercedes antik

20 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 17:30 Makina , Lushnjë

Mercedes E-Class 2014

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:01 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ E-CLASS

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:50 Makina , Lushnjë

Mercedes E-Class 2014

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:11 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz c200 kompressor viti 2009 automat

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:34 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ A-CLASS

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:09 Makina , Lushnjë

SHITJE MAKINASH -QERA, MARIM DHE POROSI, ADRESA-LUSHNJE

88 888 888 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:03 Makina , Lushnjë

M-Benz C 220 CDI Navigator Klima

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:47 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ ML 320

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:14 Makina , Lushnjë

MERCEDES BENZ A-CLASS

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:04 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ GLK 250

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:16 Makina , Lushnjë

S 350 NAFT 2010 FULL OPSION

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:09 Makina , Lushnjë

C class sport edition

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:20 Makina , Lushnjë

C KLAS 220 CDI,,VITI 2007,,AUTOMATIK����

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:42 Makina , Lushnjë

E KLAS 220 CDI,,VITI 2007,,AUTOMATIK,,������

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:42 Makina , Lushnjë

E KLAS 220 CDI,,VITI 2012 AUTOMATIK,,����������

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:28 Makina , Lushnjë

M-Benz C 200 CDI

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 23:57 Makina , Lushnjë

E KLAS 250 ,,VITI 1995 AUTOMATIK������

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 23:50 Makina , Lushnjë

E KLAS 220 CDI,,VITI 2008,AUTOMATIK,,��������

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 23:22 Makina , Lushnjë

SHITJE AUTO MJETESH TE GJITHA LLOJET,,TEL,,0698665160

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Mar 22:23 Makina , Lushnjë

SHITET BENZ E 200 Automatik 2010

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 17:15 Makina , Lushnjë

Mercedes-benz E270 viti 2001

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 16:25 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz E270 CDI E-Class 2002 Automatic

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Mar 16:25 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes-Benz E-class (W211) E270 CDI 2002 Automatic

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione