Shitet per arsye emigrimi

900 EUR

Shitet nga: Xheno 09 Korr 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Shitet mercedes benz . 202
Vit prodhimi 1994
Kambiom automatik
Karburanti nafte
4 xhama elektrik
Baxho
Me taksa dhe koalidim deri ne gusht 2020
Me siguracion deri ne dhjetor 2020

Makina ka nevoj per disa sherbime te vogla .

Shitet per arsye emigrimi .
Cmim i diskutushem

Tel whatsap

0682601596
Leaflet
Në fillim