Hyundai IX35

17 000 EUR

Shitet nga: Besi 27 Maj 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
ix35
Hyundai IX35 2.0 nafte 57.000 km origjinale me liber e blere ke koncesionari i Hyundait me 0 km viti 2012 me porosi full option tapiceri lekure me ngrofje sensore parkimi + kamera mbrapa navigator me ekran te madh bluetooth aux usb komanda ne timon ndezje me buton 2 celsa, letra 1 vit te paguara siguracion full kasko dhe karton jeshil per jasht vendit e perdorur vetem nga nje pronar makina esht ne gjendje perfekte. E gatshme per cdo lloj prove nga te interesuarit. Cmimi 17.000 € I Diskutueshem.
Leaflet
Në fillim