Gmc Yukon benzin gaz (Amerikane)

16 000 EUR

Shitet nga: Edi 14 Korr 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
GMC
Modeli
Yukon
Gmc Yukon 5.3 benzin gaz 7 vendeshe..Super gjendje goma te reja letrat sapo prera sherbime te sapo bera.. impjant stag .. shum ekonomike deri ne 2mije xhiro punon 4 pistona pastaj mbi 2 mije kalon 8.. e Ardhur na amerika sensor dvd kamosh komplet akull e paster gomat 100%.. Cdo sherbim e ka mjaft ekonomik dhe esht super familjare.esht model normal Slt jo i gjate esht identik si cadillac escalade 2008 letrat sapo prera..gmc benz audi golf ml s class
Leaflet
Në fillim