Nissan terrano

Shitet nga: Nissan terrano 11 Tet 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Maverick
Makina ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike ..4 4 ne gjendje shum te mir funksionale .e gatshme per cdolloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim