Ford Galaxy

1 111 EUR

Shitet nga: Ilir 01 Nën 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Mat
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Galaxy
Shitet Ford Galaxy 1.9 Tdi, 4+1 vende, viti 2000. Letrat i mbarojn ne qershor 2020. Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe vizuale, kondicioner me klima, komanda ne timon, xhama te zinj origjinal elektrik, e paster nga brenda, disqe alumini 16 me goma te reja cdo sherbim esht i ber ne koh, ka 201000 kilometra te veta origjinale. Makina eshte me timon ne krahun e kundert, esht e gatshme per cdo lloj prove mund ta kontrolloni ke servisi juaj i besuar. Shitet me cmim te arsyeshem 2500 leke i diskutushem vetem per arsye mosperdorimi.
Makina ndodhet nburrel.
Nr tel 0682384227
Leaflet
Në fillim