Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Galaxy ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Ford Galaxy në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Galaxy ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford Galaxy ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.Dje 23:05 ,

Okazion Ford Galaxy Fundi 2008 7 Vendësh 2.0 Naftë Manual

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:55 ,

Shitet ford galaxy sharon 1.9 naft manual 6+R

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:47 ,

Ford Galaxy 1.9 TDI (shitet & ndrohet)

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:23 Dyqani ,

Ford GALAXY Ghia 2.0 naftë 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:48 ,

Ford Galxy

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:47 ,

Shitet Ford Galaxy

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 21:44 ,

FORD GALAXY

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 21:09 ,

Shitet

2 300 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 20:05 ,

Shitet Ford Galaxy

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 20:52 ,

Okazion

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 18:51 ,

Shitet Ford Galaxy 6+1 Vende Viti 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 23:20 ,

❌okazion❌

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 18:51 ,

Ford

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 08:35 ,

PJES Ford Galaksi 07-11 Peugeot 407 Citroen C6

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Maj 20:00 ,

shes ford galaxy

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 19:12 ,

Ford galaxy

3 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Maj 16:18 ,

Ford Galaxy

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 15:31 ,

Ford Galaxy 1.9tdi

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 12:12 ,

FORD GALAXY OKAZJON NAFTE 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 20:53 ,

Ford Galaxy

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 12:22 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:21 ,

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:59 ,

Sharon

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 23:43 ,

shitet ford galaxi viti 2000 pa letra

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 01:07 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 19:05 ,

❌❌ okazion❌❌

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 17:14 ,

Ford Galaxy 6+1

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 13:40 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 23:11 ,

Shitet sharoni 4+1 ne lej shum i shpet i mbajtur

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 00:54 ,

Shitet ose ndërrohet

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Pri 12:48 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 17:37 ,

Ford galaxy

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 23:40 ,

Ford galaxy

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 21:13 ,

❌❌ okazion❌❌

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 10:27 ,

Ford Galaxy 1.8Tdci 7 vende ulese full opsion

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Pri 14:19 ,

Okazion Galeksia

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 12:39 ,

Ford galaxy

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 20:43 ,

❌❌ okazion❌❌

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 17:53 ,

Shitet ford

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 10:46 ,

❌Shitet okazion❌

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 06:51 ,

Ford Galaxy

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 21:00 ,

Ford galaxy

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:01 ,

Ford galaxy

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 10:14 ,

Shitet per arsye se kam makine tjeter

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 08:55 ,

Shitet Ford Galaxy viti 2001 kamje manuale motorr 1.9 naft m

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 21:16 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Pri 11:39 ,

Ford Galaxy Ghia full full option

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 09:54 ,

❌okazion❌

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 13:43 ,

Shitet Sharani Ford Galaxy 2300 Euro

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 16:20 ,

�� Super okazion ��

2 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Ford Galaxy ne shitje? Shiko njoftimet për Ford C-Max ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford Galaxy ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford Galaxy ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Galaxy ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Galaxy ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford Galaxy


Keni Ford Galaxy që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Ford Galaxy ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione