E sapo targuar 1.6 naft shume ekonomike

3 500 EUR

Shitet nga: Saimir 02 Shk 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Eshte me dokumenta deri ne shkurt 2021.
Makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike.
Leaflet
Në fillim