Ford Focus C-Max

2 800 EUR

3 200 EUR

Shitet nga: Ford Focus C-Max 14 Jan 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Ne gjendje shume te mire dhe e sapo ardhur nga Gjermania ! Me dogane te paguar dhe me opsione ne gjendje te rregullta ! Xhama te zi origjinal elektrik , air kondicioner!
Ford Focus C-Max
0698446792
Leaflet
Në fillim